Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok a magányt?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna igazán a kérdés, akinek már több mint fél éve nem volt kapcsolata... ti mit csináltok hogy betöltsétek az 'űrt'?

Fura, hogy nem a páromra kell gondolnom hanem egész nap csak úgy elvagyok a gondolataimmal... már azt se tudom melyik a rosszabb, az hogy üresség van bennem, vagy az az érzés amikor véget ér egy szerelem.

ti hogy vagytok ezzel?


2011. máj. 20. 21:38
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

Lassan egy éve leszek egyedül, de nagyon jól viselem.:)

Hála a barátaimnak, a sulinak, a munkának és hétvégén a buliknak nagyon jól érzem magam.Ami hiányzik az a szex:/ nem szeretem az egy éjszakás kalandokat úgyhogy ilyen szempontból szenvedek... de kibírható.Néha eszembe jut volt párom, de szó ami szó jobb nekem nélküle.

19L

2011. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még senkim 19 éves lány vagyok. Próbálom kitölti az üres napjaimat. Persze legmélyen fáj és rossz, hogy nincs mellettem senki és nem is volt még. Hiányzik az, hogy szeressenek. De majd talán lesz rá alkalom. Addig meg próbálok nem ezen görcsölni.
2011. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:

Hát, nehezen. Ideig-meddig tanulás, hobbi, munka, sport ellensúlyozza, de hosszútávon nem. 30 felett más dolgok kerülnek előtérbe, pl. családalapítás, de erre nagyon kevés esélyt látok. Sajnos...


33F

2011. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 szamóca. ***** válasza:
hát nekem volt párom nagyon sokáig, mégse hiányzik csak "maga az érintés".... amit ti írtok az kicsit olyan mintha valójában ti a szerelembe lennétek szerelmesek... tudom milyen, volt nekem is ilyen korszakom, de nem jó az. a kapcsoalt lényege nem az hoyg van valakid, hanem hoyg az a valaki van veled.
2011. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 szamóca. ***** válasza:
ananna. ha valakinek üres az élete az nem csak attól van hogy nincs párja gyerekek. ez nem olyan dolog... egyedülállóként is lehet teljes életet élni.
2011. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

By Bödőcs:

"Nem rossz dolog a magány...a magány...a magány, ha van veled valaki."

2011. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha üresség lenne benned jol éreznéd magad,de Te tele vagy gondolatokkal :) A magány nem ugyanaz,mint az egyedül lét.Egyedül érezheted magad jól,de magányosan nem nagyon:)
2011. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

"Ha üresség lenne benned jol éreznéd magad,de Te tele vagy gondolatokkal :)"

nem pont fordítva? hogy ha üresség lenne bennem akkor lenne rossz, de mivel megvagyok a gondolataimmal, ezért érzem magam jobban?

2011. máj. 20. 22:24
 19/57 anonim ***** válasza:
Elég nehezen. Ráadásul nekem volt már bnőm, de egyikkel se tartott sokáig, mert ronda vagyok. Így nem is lesz normális kapcsolatom soha, és ezt egyelőre nem vagyok képes megszokni. 25/F
2011. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
én nagyon jól viselem, de nem is volt soha barátnőm. azt hiszem, nem is nagyon lenne, időm és energiám rá. egyáltalán nem üresek a napjaim, mindig van valami. jó, a fizikai kontaktus hiányzik nekem is, de a lelki kapcsolat nem. de én ilyen magányos típus vagyok, így érztem jól magam, nem mindenki ilyen. sőt, a legtöbb ember társas lény. én akkor érzem jól magam, ha elvonulhatok a hegyekbe a sátrammal meg a hátizsákommal, és senki nem zargat.
2011. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!