Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S paaasik. Miéééért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S paaasik. Miéééért?

Figyelt kérdés
Na szoval az van, hogy nem jonnek a pasik... :S:S:S nem vagyok széééép??? vagy mi a baly van velem??? :S addig jo vagyok, ameddig meg nem ismerik a bnomet... aztán rá hajtnak :S:S:S elgem van.. valami tanács???? aki akar képet adja meg az imail-címét.. és kuldôk! kôszi elôre is.. :S :(
2011. ápr. 7. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Külső megfog,belső megtart.. vagy mi :)
2011. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
Juj, ez kicsit hamarkodott volt:) Ha külsődbe lett szerelmes akkor az a belső csak 2. vagyis nagyobb esélye van a szétszakadásnak, ha rosszul alakul valami. Ha a belsődbe lesz szerelmes akkor neki szép leszel!:) Tehát ilyenkor két legyet egy csapásra ahogy mondják:D Mivel belső és külső egyszere nem megy, ezért van egy sorrendje:) Például én most nem látlak téged, de kedvelhetlek vagy sem és ez már egy lépés a belső értékek felé, minthogy most küldenél egy képet magadról és eldöntöttem, hogy nekem kellesz. De ha neked mind a kettő jó akkor nekem se gond:)
2011. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
én tudom.. én voltam már szerelmes (áádejóvolt :(( ) és azzal a sráccal is úgy voltam,hogy eleinte még nem nagyon "figyeltem fel" rá.. de később más nem is létezett.. mert megszerettem.. és teljesen egyetértek veled,de fordított esetben.. (és hangsúlyozom:ez az én véleményem :D) : én például szivesen beszélgetek olyan srácokkal, akik nem jönnek be nekem, és nem szeretem azokat,akik mintha egy szalagon jönnének ki (lásd: melírozott haj, kigyúrt test, a legaktuálisabb divat szerinti öltözködés.) .. én is azokra a srácokra figyelek fel,akik egyediek.. és jó,oké, lehethogy a srácoknak más tetszik,de nekem,csajként,ez.. :)
2011. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:
kôszônôm :))
2011. ápr. 10. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!