Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S paaasik. Miéééért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S paaasik. Miéééért?

Figyelt kérdés
Na szoval az van, hogy nem jonnek a pasik... :S:S:S nem vagyok széééép??? vagy mi a baly van velem??? :S addig jo vagyok, ameddig meg nem ismerik a bnomet... aztán rá hajtnak :S:S:S elgem van.. valami tanács???? aki akar képet adja meg az imail-címét.. és kuldôk! kôszi elôre is.. :S :(
2011. ápr. 7. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal inkább "baly" hogy nem tudsz írni :DD


"Kőszi" h elolvastad ;)

2011. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Kôszi!!! de felvidéki magyar vagyok!:P
2011. ápr. 7. 19:20
 3/74 anonim ***** válasza:
egyébként meg szerintem tegyél be ide egy képet, hátha többet tudok mondani ez így eléggé standard..
2011. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim válasza:
mutass magadról egy képet.
2011. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:

először is nem "baly" hanem baj.

Kérdésre kitérve,nekem is volt ilyen esetem,csak a nővéremmel,hidd el,h változni fog,légy magabiztos,legyen szexi kisugárzásod,(azt mondják,ha erotikus dolgokra gondolsz,akkor olyan a kisugárzásod is:))amúgy meg ne hagyd,h megismerjék a barátnőd,míg nem érzed úgy,h vmi stabilabb van köztetek,neki pedig csak akkor áruld el,ha már vmi biztosat érzel:)

Vagy ha bulizni mész vagy pasizni hívj más barátnőt,vagy testvért,ő rá ha ráhajtanak,de fogja lecsapni a kezedről:)

2011. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
Jah meg ha lehet a barátnődről is dobj fel egy fotót. Legyen viszonyítási alap.
2011. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
Dorina, te vagy az?XD
2011. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 kasska válasza:
képet
2011. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:

[link]

:S:S:S reméllem nem lássa meg valaki ismrôôs :D

2011. ápr. 7. 19:21
 10/74 anonim ***** válasza:
előző vagyok,nem de hanem nem fogja le csapni a kezedről
2011. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!