Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S paaasik. Miéééért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S paaasik. Miéééért?

Figyelt kérdés
Na szoval az van, hogy nem jonnek a pasik... :S:S:S nem vagyok széééép??? vagy mi a baly van velem??? :S addig jo vagyok, ameddig meg nem ismerik a bnomet... aztán rá hajtnak :S:S:S elgem van.. valami tanács???? aki akar képet adja meg az imail-címét.. és kuldôk! kôszi elôre is.. :S :(
2011. ápr. 7. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

[link]

a barátnôôôm



[link] ez meg énn

2011. ápr. 7. 19:33
 22/74 anonim ***** válasza:
nekem mindkettotok tetszik :)
2011. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:
XD kôszi :) de azéért mégis csak.. ô helyesebb...
2011. ápr. 7. 19:35
 24/74 anonim ***** válasza:
nekem egyikőtök se xD
2011. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
kôszi hogy ôszinte vagy :DDD :)
2011. ápr. 7. 19:38
 26/74 anonim ***** válasza:

de ugy igazabol, a legtobb tinilany igy nez ki mint ti, szoval...:)

ma 19:34 vagyok

2011. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
kôszi :D
2011. ápr. 7. 19:40
 28/74 anonim ***** válasza:

Még tölts fel 1-1 képet ahol egészben rajta vagy(tok)

Szerintem egyik se csúnya bár a barátnődnek elég tutajosak a szemei és szinte érzem ahogy lehúzza a sliccem. Persze ez nem feltétlenül jó tulajdonság, ki mit szeret.

A képek alapján a véleményem az hogy a barátnődnek talán jobb a "beszélőkéje" nem feltétlen arra hajt egy srác aki a szebb sokat számít azért az is hogy mennyire lehet vele beszélni mennyire kommunikatív és mennyire veszi a poénokat meg hasonlók.

2011. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
mondjuk én eléggé visszahúzúdo vagyok és csendes... ô meg hangoskodo meg belevalobb csaj.. a pasiiiknak melyik jôn be jobban??
2011. ápr. 7. 19:42
 30/74 Moszuke ***** válasza:
akkor most én kilógok a sorból ha azt mondom a második kép jobban tetszik picit mint a felső? nem tudom elmagyarázni miért, de vhogy engem jobban megfog
2011. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!