Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S paaasik. Miéééért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S paaasik. Miéééért?

Figyelt kérdés
Na szoval az van, hogy nem jonnek a pasik... :S:S:S nem vagyok széééép??? vagy mi a baly van velem??? :S addig jo vagyok, ameddig meg nem ismerik a bnomet... aztán rá hajtnak :S:S:S elgem van.. valami tanács???? aki akar képet adja meg az imail-címét.. és kuldôk! kôszi elôre is.. :S :(
2011. ápr. 7. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 A kérdező kommentje:
19:49 kôszi.. gondolom rám céloztám ezzel xDDD
2011. ápr. 8. 21:54
 62/74 A kérdező kommentje:

20:16

:)) kôszi

2011. ápr. 8. 21:55
 63/74 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal dögösebb vagy mint a barátnőd! Van valami a szemedbe.. nem is tudom, szóval bejössz nah :D

Aranyos lány lehetsz, megismernélek, írsz privátot? :P


16/f

2011. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
jah és én bókolnék élőbe is! :)
2011. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
Jaaa más élőben ordít a nőkkel? Én nálam se lenne szomorú élőben is:) Ez a bókolás és megnevetettés alap dolog. Olyan mint, hogy azt mondom hűséges vagyok.
2011. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kôszônm mindenkinek :)) írj te :P :) vráom az imailed :DDDDD
2011. ápr. 9. 13:07
 67/74 anonim ***** válasza:
Írnék én, de nem lehet...állítsd át! :P
2011. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
:DDDDD jesszus,látod egyből mennyien rádakadnak? :P komolyan mondom ez jobb mint egy társkereső xDDD amúúgy.. csaj szemszögből szerintem meg kéne "teremtened" vagy inkább "találnod" valamit,ami egyedi.. mondjuk én pont azokat a dolgokat NEM csinálom,amit a többiek igen.. például ha mindenki elkezdi füstösre festeni a szemét,én csak azért is macskára festem ;)) vagy például nem félek olyan dolgokat felvenni,amit mások fel nem vennének.. és most nem arra gondolok hogy valami feltünési viszketegségem van és hülyének néznek az utcákon.. csak természetesen ;)) és szerintem ha többen is látni fogják hogy TE egyedi/egyedibb vagy,és kreatív, és mersz bevállalni dolgokat,akkor tutira "felfigyelnek" rád :)) nekem a barátnődben az a baj hogy kicsit közhelyes, bár nagyon csini ^^ :)) persze ez csak az én véleményem,remélem segítettem :))
2011. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
Hát amit most írtál én csak kérdeznék erre valamit:) Neked melyik jobb, ha az egyedi külsődre hajtanak vagy a belső értékeidre?:) Csak kérdem:P
2011. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
nekem is-is :DD :)
2011. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!