Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hazudott. Füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hazudott. Füvezni fog.

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást.Elmondta,hogy a fél év alatt előfordult,hogy füves cigit szívott a haverjaival.Nagyon nem örültem neki,azt sem tudtam akkor is,hogy mit csináljak.Végül is elnéztem neki,beszéltem vele,mondtam neki,hogy ígérje meg,hogy többet nem fogja csinálni.Ma viszont hallottam valakitől,hogy a barátom épp ma vett füvet hétvégére..és mondta az egyik haverjának,hogy:"a barátnőm nem szereti,nem tudhatja meg,szóval psszt.. "

Szeretem Őt,de NEM AKAROK DROGOS BARÁTOT! :(


2011. febr. 2. 18:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Értelmesebbnek? Miért, aki tép, az nem értelmes ember? Vagy értelmesebb az az ember aki nem tép, mint aki tép? Mi köze van a kettőnek egymáshoz?


(nem rábeszélés szándékkal, csak kétség eloszlatásként, én például az első pár alkalommal az akkori barátnőmmel téptem, és fasza volt. szerintem tök jó társas kikapcsolódás tud lenni, semmi olyan nincs benne. de persze ettől neked még NEM KELL, nem azért írtam :) )

2011. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
Szerintem semmi rossz nincs abba hogy hétvégente jól érzi magát és a haverjaival elszívnak egy rakétát,ettől még nem lessz drogfüggő,ha ő nem akarja nem tér át a komolyabb drogokra,mellesleg Magyarországnak 60%-a füvezik,manapság kevés olyan ember van aki nem fogyaszt drogot és buliba jár!!Én a füveseket nemítélem el!!CSak a szintetikus drogokat mert nem lehet tudni mit kevernek bele.
2011. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

mi a probléma a füvel? életemben nem szivtam, de a fü nem is drog, a cigi és az alkohol sokkal inkább drog mint a fű: a fű nem okoz függőséget, kb olyan függőséget okoz, mint a motorozás, az autóvezetés, a boltbajárás, az evés stb.

a fü bizonyitottan rákosejtpusztitó(ha fözetekben, kajákban használják fel), ha szivják, akor sem anyira káros mint a cigi, ellenben ha dohánnyal keverik és ugy szivják akor még inkább káros mitn a cigaretta...de ezt a sok hülye nem tudja-.-"

meg emliteném még a curry füszert, ami szintén rákossejtpusztitó hatású

elárulom, hogy azért modnják azt rá hogy drog, rosz és hogy illegális, mert anynira feketén megy a termesztése, és a piaca, hogy az állam nem tud rá kivetni adókat, szóval ha legaláis lenne akor az államnak semmi haszna nem lenne belöle, ezért inkáb illegális, mert aki szivja az nem adozik az államnak

2011. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

a fű okoz függőséget. ha nem hiszed, kérdezz meg egy rendszeresen tépő, majd abbahagyó ismerősödet. :)

más kaliberű a fűtől való függés, mint a nikotintól és alkoholtól, enyhébb, sokkal könnyebben elküzdhető, de attól még van. egyszer voltam ismerősöméknél, akik épp kifogytak a matériából egy hosszabb, rendszeres szívás után, én meg gonosz voltam és betettem egy nagyon füves klipet. egyszerre voltak szánalmasak és röhejesek, ahogy kattogtak és szinte könyörögtek, hogy nincs-e véletlenül egy icipici nálam.... :D szóval létezik a fűtől való függés, azonban az elvonási tünetei főképp nem testi jellegűek, hanem lelki, szellemi, személyiségi.


az államnak amúgy hatalmas haszna lenne a legálissá tételén, ennek egyetlen akadálya a közvélemény. egy kormány sem vállalná be ezért a nép ellenszenvét, ezért illegális.

2011. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!