Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hazudott. Füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hazudott. Füvezni fog.

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást.Elmondta,hogy a fél év alatt előfordult,hogy füves cigit szívott a haverjaival.Nagyon nem örültem neki,azt sem tudtam akkor is,hogy mit csináljak.Végül is elnéztem neki,beszéltem vele,mondtam neki,hogy ígérje meg,hogy többet nem fogja csinálni.Ma viszont hallottam valakitől,hogy a barátom épp ma vett füvet hétvégére..és mondta az egyik haverjának,hogy:"a barátnőm nem szereti,nem tudhatja meg,szóval psszt.. "

Szeretem Őt,de NEM AKAROK DROGOS BARÁTOT! :(


2011. febr. 2. 18:49
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
24%

19:39


Nem, ez hülyeség. Rossz oldalról nézed a dolgot, ez csak fordítva igaz. Aki keményebb drogokat használ, az szinte biztosan a fűvel kezdett, de nem a fű miatt szokott át a keményebb drogokra, hanem ugyan azért kezdett el füvezni, ami miatt később katizni, spurizni, stb.


14 évesen mutattak be a fűnek az unokatestvérem szülinapján, azóta kb évente 3-4szer ha szívok. És elvből nem próbálnék ki semmilyen kemény drogot. 17/F

2011. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
47%
Úristen, hogy itt mennyi fiatal drogos képződmény van...
2011. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
17%

19:48: úristen, hogy itt mennyi buta ember van... :)))


nem igaz, hogy nem lehet felfogni, hogy ettől nem vagyunk drogosok :) ti se vagytok alkoholisták, mert bulikon isztok egy keveset.... :"DDDD


na mindegy. szerintem emiatt ne legyen gond a barátoddal.

akinek jólesik tépjen, akinek nem, az ne, aki meg nem tud semmit az egészről az ne ugasson bele :'D

2011. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, hogy én normális nevelést kaptam. Számomra drogos mindenki aki akár füvezik, akár egy kis bogyót bevesz, hogy jobb legyen...mind az. Ja, és én speciel nem iszok, soha nem is ittam.
2011. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

ma 19:52

Én biztos nem tudok semmit az ilyenekről ;) Aki ugyanugy kezdte mint te kicsi lány h csak néha füvezek aztán egyre többet többet aztán meg betépve..elkezdtem durván haluzni .. a haverom meg mondta ha nem akarom látni szivjak spurit kilővi a fű hatását .. aztán 1 évig a spurit nyomtam azota semmit ...de te nagyon tudod és abba biztos vagyok h veled is meg fog esni vagy lehet h te nem fogsz rola tudni h nem is füvet szivsz hanem pl kaktuszt .. vagy vmi gomba félét ..,;) mert lesznek neked is olyan kevdes ismerösöd :D nekem is az volt akkor a baj h kaktuszt raktak bele :D amitől elégé durva haluzásaim voltak ..:D és a spuri egy alkalom után is szivatja magát :D de nem kivánom neked ezt de van egy 1000ft rám ..nekem az volt a szerencsém h egy gazdag öreg felkaroolt ;) azota vele vagyok azota nem is füveztem semmi ilyen mert a fűegy szar anyag szar az ize is...

2011. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
40%

én is normális nevelést kaptam, de egy kis szórakozásban nincs semmi rossz. és nem, NEM csak így tudok szórakozni, de nem fogom úgy elvesztegetni az életem, hogy csomó mindent ki se próbáltam :D (de ez nem azt jelenti, hogy szintetikus drogokat használni akarok)


te meg legyél rá büszke, hogy sose ittál és sose füveztél.

2011. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
50%
bocs, nekem nincsenek olyan haverjaim akik csak átbasznak... :D szóval ha füvezünk, az tényleg fű.. na mindegy. és ismerem magam annyira, hogy nem fogok átállni erősebbre. persze nem kell elhinni :) csak önuralom és akaraterő kérdése az egész
2011. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
49%
ahha nem lennék abba olyan biztos akkor én is ezt mondta h biztos h nem de egy buli után vértköpködve ültem az utszélén mert túl szivtam magam a kedves haverjaim miatt de legyél ennyire biztos meg ha nem a averjaid a kedves árulo mert a gomba olcsobb ;) meg ienek :Dde nem kell nekem hinni de majd amikor te is ugy ki leszel nem biztos h lesz akkora szerencséd h egy gazdga felkaroljon h ne kanászodj jobban el ..
2011. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
33%

hát nem hiszem hogy átbasznának. :D

amúgy a fű se drága, és elég jó minőségűt szoktam kapni, mindig ugyanattól a sráctól... nem fog átbaszni :)

és nincs szükségem rá, hogy 'egy gazdag felkaroljon', mert vannak szüleim... :"DDDD

amúgy az én barátaim közül (aki füvezik, akár évek óta) egyik se szokott rá. talán rossz társaságban vagy. ;d

2011. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Bocs voltam ;) Gazdag hapi nem jött volna maradtam is volna ott ..:D De tudod mit maradj ott legyél boldog csak ne h egyszer lebukj tudod .. a véredbe kimutathato a fű is majd egy jó kis vérvizsgálat nem anyudnak fognak szólni ;) hanem először a zsaruknak és majd azoknak mond h a fű az nem olyan ... nem rossz dolog fél évre elvonora küldenek majd élvezni fogod:D anyud tudja h füvezel sztem nem ? ..:D Akk csináld ha anyudnak elmondtad ritkán szoktam füvezni ..de nekem nemn volt olyan akinek akármit is elmondhatam volna szóval gratulálok neked te csak ugy tudod jól érezni magad h ritkán csinálod még akk is h van családod :D tapsot érdemelsz
2011. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!