Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hazudott. Füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hazudott. Füvezni fog.

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást.Elmondta,hogy a fél év alatt előfordult,hogy füves cigit szívott a haverjaival.Nagyon nem örültem neki,azt sem tudtam akkor is,hogy mit csináljak.Végül is elnéztem neki,beszéltem vele,mondtam neki,hogy ígérje meg,hogy többet nem fogja csinálni.Ma viszont hallottam valakitől,hogy a barátom épp ma vett füvet hétvégére..és mondta az egyik haverjának,hogy:"a barátnőm nem szereti,nem tudhatja meg,szóval psszt.. "

Szeretem Őt,de NEM AKAROK DROGOS BARÁTOT! :(


2011. febr. 2. 18:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
85%
Erről a te kérésedre nem fog leszokni, ha mégis sikerül később visszaszokik, szóval más barát után kell nézz. Sajnálom. Ha már most így titkolózik előtted, mi lesz később? Vigyázz az ilyenekkel. Sajnálom Kislány nehéz az élet.
2011. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%

elsőnek igaza van, még miben fog hazudni vagy hazudik akár már most??


drogos vagy alkoholista idiótákkal ne foglalkozz !!

2011. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%

Így van már most ez van mi lesz később....

Ezek szerint csak egy kis fű mellett tudja jól érezni magát...

2011. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
42%
ne vedd magadra, azért írom mert énis füveztem már és tudom hogy semmilyen függőséget nem okoz (vagy csak én és még több millió ember is iszonyat szerencsés volt), de akik elsőre elítélik azokat akik füveztek vagy néha füveznek, azok se jobbak, sőt, szerintem az ilyen szűk látókörű embereket kéne 1x leültetni egy cigi mellé vagy legalább egy reális film elé, hogy ne csak a saját szemszögükből lássák hanem egy pártatlanból is
2011. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

2. 18:54-es!

De már az elszomorító,hogy hazudik nekem!Nem gondolod?Éppen tegnap is feljött róla a szó és akkor is megígérte,hogy soha.Ma meg vett.. :(

2011. febr. 2. 18:56
 6/44 anonim ***** válasza:
49%
Nem te vagy az anyja de még csak a házastársa sem, hogy ígéreteket csikarj ki belőle. Képzelem, micsoda hisztit levágtál, mikor felesketted, hogy soha többé nem füvezik. Bár én nem élek drogokkal, de szerintem inkább én is megígértem volna, hogy többé nem teszem, csak hogy leszállj rólam. A lényeg: ha valami nem tetszik a pasiban és téged ennyire zavar a viselkedése, állj tovább.
2011. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
44%
Kár volt neki megtiltanod,megígértetned vele.Oké nem korrekt dolog,hogy hazudott,de láttad h leépül,láttál rajta bármiféle negatívumot a fű miatt? Ha nem,akkor miért akartad ennyire hogy letegye,ha csak néha füvezik a haverjaival,az semmi.Nem kell egyből elítélni azt aki ehhez nyúl.Nagyon kevés ember,válik függővé,és nyúl keményebb drogokhoz.
2011. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
54%

(18:54)

elöbb derítsd ki, h tényleg vett-e, pletykákra nemszabad adni, ezis elég nagy hiba, és ha tényleg nem az zavar hogy füvezik néha(na persze.. :)) akkor teljesen igazad van, de nemszabad mindent egy oldalról nézni és nemis kell mindenkinek hinni néha, ettől függetlenül szerintem is vett füvet, pont azért amiért énis tettem, nem éreztem súlyosnak a helyzetet mert nemis volt az, aztán kb pár hónap alatt, (pár hetente rendszertelenül füveztem) meguntam mert drága volt.. remélem segítettem vmennyit, derítsd ki h tényleg vett-e füvet aztán beszélgess el vele

2011. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
igen,100%,nem pletyka
2011. febr. 2. 19:03
 10/44 A kérdező kommentje:
És igen.Legalább mondta/magyarázta volna el,hogy nem minden hétvégén csinálja/akarja csinálni..de semmi ilyen nem volt.Gátlástalanul a szemembe hazudott egyből,mintha semmit sem számítanék neki.-
2011. febr. 2. 19:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!