Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hazudott. Füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hazudott. Füvezni fog.

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást.Elmondta,hogy a fél év alatt előfordult,hogy füves cigit szívott a haverjaival.Nagyon nem örültem neki,azt sem tudtam akkor is,hogy mit csináljak.Végül is elnéztem neki,beszéltem vele,mondtam neki,hogy ígérje meg,hogy többet nem fogja csinálni.Ma viszont hallottam valakitől,hogy a barátom épp ma vett füvet hétvégére..és mondta az egyik haverjának,hogy:"a barátnőm nem szereti,nem tudhatja meg,szóval psszt.. "

Szeretem Őt,de NEM AKAROK DROGOS BARÁTOT! :(


2011. febr. 2. 18:49
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
87%
Az exbarátom mikor összejöttünk közölte, hogy drogozott/drogozik elég keményen. Én aztmondtam nekem így nem kell, leszokott. Tényleg. Mellette álltam segítettem neki. 2 és fél évig együtt voltunk, ezalatt az összes drogos haverjával megismerkedtem. Nagyon nem tetszett a dolog. Majd jöttek a problémák én hisztiztem ő elkezdett inni, majd egy este részegen szakított velem. 2 hétig sírtam utána, majd rájöttem, hogy végre megszabadultam tőle. Mindegy hosszú. Majd jöttek a zsaroló levelek, ha nem megyek vissza hozzá, akkor visszaszokik...én nem mentem és ő visszaszokott. Azóta eltelt több mint egy év és még mindig kapom a leveleket, hogy így meg úgy szeret és hogy sajnálja hogy visszaszokott igéri, hogy leteszi..stb. Szóval hagyd a fenébe mielőtt valami komolyabb dolgot csinál és te leszel az aki felelős lesz érte. Hagyd az ilyet, én is aztmondtam neki lesz.rom hogy teszi tönkre az életét, de az enyémet nem fogja tovább rontani.
2011. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
38%
A "vettünk egy kis füvet hétvégére" típusú emberekkel semmi baj nincs. Az a baj, hogy te úgy nézel rájuk, mintha drogosok lennének. Ezért nem akarja a barátod elmondani neked, mert ő tudja, hogy semmi gond nincs azzal amit csinál, viszont nem akarja, hogy konfliktus legyen ebből. Nem csoda, hogy ha egyszer bevallotta, és te leszóltad emiatt, akkor nem fog szólni újra. Semmiképpen se szakíts vele ilyesmi miatt, inkább azt mérd fel, hogy mi változna, ha nem szívna néhanapján a barátod. Ha nem csak a TVből ismered a füvet, akkor tudhatod, hogy égvilágon semmi. Tehát inkább toleráld a szórakozását, vagy te is csatlakozz be, és töltsetek el együtt pár vicces estét :)
2011. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
49%
Hát utolsó gratulálok! Arra buzdítani egy értelmesen gondolkodó lányt, hogy füvezzen... te atya ég, milyen világban élünk. Nem csoda, hogy alig léteznek már normális emberek, ha a társadalom ezt diktálja, hogy ez a szórakozás. ANYÁM!
2011. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
27%

19:12 fapi... pont az ilyen szűk látókörű embereket kéne tarkó... többet ártotok mint a zsid...ók


bocs hogy így írtam de annyira borzasztó hogy annyi ilyen ember van mint te.. egy idő után már te se állnál le mindenkinek elmagyarázni az álláspontod

2011. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
33%
Az a gond, hogy szerinted az gondolkodik értelmesen, aki beveszi azt, ami a médiában megy, és a füvet a heroinhoz hasonlítja. Sajnos az az igazság, hogy amíg nem próbáltad ki, addig csak a másoktól hallottak alapján tudsz véleményt formálni. Azaz a médiából, és a barátaidtól. A médiában hülyeségeket nyomnak, ezt bárki megmondhatja, aki "jártas" a témában. Tehát ha esetleg szerencséd van, és olyan barátaid vannak akik tudják, hogy miről beszélnek, akkor célszerű nem lehurrogni őket, mert a saját tapasztalatodon kívül csak ők tudnak tájékoztatni arról, hogy mi is az a fű.
2011. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
73%

19.07-tel tökéletesen egyetértek, hagyd a csudába. Nem ér annyit.

Kedves füvesek! A fűtől elvonatkoztatva, ha a párom csak zöld pöttyös labdával szeret focizni, és én azt kérem tőle, hogy ne tegye, mert engem zavar, akkor ő mérlegeli a kérésemet és dönt. De nem vagyok köteles mellette maradni, ha ez nem fér össze az elveimmel.

2011. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
73%

19:23


Valóban, csak ha az elveid hamis alapokon állnak, és emiatt szakítasz a pároddal, akkor nem értél el sokat.


Egyébként a kedves kérdezőnek esetleg azt tanácsolnám, hogy beszélgessen el erről a barátjával, és ne itt GYK-n kérdezze meg a népet arról, hogy mit csináljon. Kérd meg a barátodat, hogy magyarázza el, miről is van szó, miért csinálja, miért nem akarja abbahagyni, stb. Ha azt szűröd le a beszélgetésből, hogy züllött, rászokott, drogos, elb*ssza az életét, akkor szakíts vele. Ha az jön le, hogy párszor, miközben Te leiszod magad, ő helyette betép, és ezzel semmi gond nincsen, akkor meg ne szakíts vele.

2011. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
25%

hülyeség ha emiatt akarod kidobni a barátodat, ettől ő nem lesz drogos.


nem kéne elhinni a médiában hallott hülyeségeket, hogy rögtön rászoksz, meg mennyire káros... megsúgom neked, hogy néha én is betépek, és a függőséghez közöm nincs. és nem is annyira káros mint mondják...


mielőtt kipróbáltam volna, azelőtt se gondoltam, hogy hú fű az milyen elítélendő, de úgy, hogy kipróbáltam biztosan állíthatom, hogy semmi rossz nincs benne.


amúgy meg én se magyaráznám el neked hogy néhány hétvégi füvezés még nem jelent függőséget... megértem a barátodat, hogy hazudott.


majd ha naponta heroinnal lövi magát, akkor mondd, hogy drogos :'DDDD


(ja, és szerintem elég jó időtöltés a barátoddal füvezni :) )


17/L

2011. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
56%
Am akárhogy nézuk aki füvezik az egy idő után át ál másra aklárhányszor csinálja fű után jön a spuri meg a kati azután mrászokik a drogokra ..sok ismerösöm fűvel kezdte aztán ... nem ált meg és rászokott
2011. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
36%

ez sem igaz.


nem fogsz átállni keményebb drogokra, ha TE nem akarsz. (engem is számtalanszor kínáltak már katival meg speed-del, és érdekes, meg tudtam állni, hogy kérjek belőle :) )


amúgy meg még mindig nem egy függőről beszélünk. hanem alkalmi füvesről.


ez olyan mintha mindenkit aki buliban (mondjuk havonta 1x) iszik, azt már ALKOHOLISTÁnak neveznénk.

17/L

2011. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!