Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hazudott. Füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hazudott. Füvezni fog.

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást.Elmondta,hogy a fél év alatt előfordult,hogy füves cigit szívott a haverjaival.Nagyon nem örültem neki,azt sem tudtam akkor is,hogy mit csináljak.Végül is elnéztem neki,beszéltem vele,mondtam neki,hogy ígérje meg,hogy többet nem fogja csinálni.Ma viszont hallottam valakitől,hogy a barátom épp ma vett füvet hétvégére..és mondta az egyik haverjának,hogy:"a barátnőm nem szereti,nem tudhatja meg,szóval psszt.. "

Szeretem Őt,de NEM AKAROK DROGOS BARÁTOT! :(


2011. febr. 2. 18:49
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus drogos szerencsétlen vagy, semmi közöd nincs az alkalmanként füvezőkhöz. Ők úgy szívnak, mint ahogyan a nagy átlag iszik, te pedig úgy drogozol, mint ahogy az alkoholisták isznak. Maximum így vonható párhuzam.
2011. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%
Legyetek alkalmi füvezök :D a rendőrséget ez nem fogja izgatni :D ebbe biztos vagyok ..::D Meg ilyenek .. igen én átáltam másra ...de leis szoktam ... 3 éve tiszta vagyok sztem többet meg éltem mint ti két 17 éves kisgyerek .. aki nem hiszi el h vhogy ráfog szokni a durvábbikra is ;)
2011. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
0%
Jah és mindenképpen legyetek rá büszke veregesétek egymás válátt h ijjá szuper szoktam füvezni :D de azért gondoljatok bele nem olyan egészséegs a fü se .)
2011. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
67%
Többet éltél meg, ez így igaz. Pont azt élted meg, amit a normális emberek "drogosnak" titulálnak. És ez az, amihez az alkalmi füvezőknek semmi köze.
2011. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 beetlejuice ***** válasza:
74%
Ha neked ez nem fér bele az értékrendedbe, (amit nem is csodálok, szerintem normális embereknél így kéne lennie), akkor szakíts vele. A végén kitalálják, hogy a fű kifejezetten egészséges, és mindenkinek azt kéne szívnia...Nekem például nincs szükségem tudatmodosító szerekre ahhoz, hogy jól érezzem magamat, és felszabadult legyek, és közben a pénzemet se szórom el iyenekre. Én olyannal se járnék, aki simán csak cigizik, undorodom tőle. És azt hiszem nem lesz vki beszűkült attól, hogy nem próbál ki minden elmebetegséget, és követi birka módjára a többit, mert most ez a divat, hogy füvezzél, meg cigizzél, stb. És akiknek ezekre szükségük van, azoknak értelmi szintje igen csekély, vagy lelkileg sérültek. Ezek a dolgok már sokat elárulnak egy emberről. És attól még, hogy vki konkrétan nem füvezik, lehet tájékozott a témában, én sok ilyen emberrel találkoztam már (a művészeti iskolákban vannak egy páran ilyenek), és nem hagytak bennem pozitív nyomot...
2011. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Jah csak mindenki alkalmi füvezőként kezdi :D mert 16-18 éves koromig én is az voltam és addig tiszta anyag jutott hozám is és akk téll csak mondok egy mint 4 havonta csintem vagy nem tudom de ritkán..de Szerinted a rendőrt érdekli majd h te mien füves vagy ? mondok egy titkot nem ;) elvonon sok olyan tizenéves pcsával találkoztam mint tik vagytok ... és azok is alkami füversek voltak mért voltak ott mert a haverokkal elkapták h füvezgetek vagy csak volt egy váratlan érvizsgálat az orvos meg rájött ;)
2011. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
49%

A komment megírásának időpontja: ma 18:56


Persze, hogy elszomorító! Ha így gondolkozol, úgyis találsz majd magadnak egy fiút, aki nem hazudik a szemedbe.



Annak a vadbaromnak meg, aki cigi mellé akar leültetni üzenem, hogy Magyarországon a füves cigivel való visszaélés törvénysértés.

Ergo kettőnk közül téged kéne leültetni, a maradék agysejteddel meg kitalálhatod, hogy hova. Kretén. :(

2011. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Attól, hogy nagy ritkán elszív egy jointot a barátaival, még nem drogos! Ez olyan, mint ha téged alkoholistának neveznélek azért, mert karácsonykor koccintottál a rokonaiddal egy pohár pezsgővel. Semmi rosszat nem követ el ezzel. Nem árt vele senkinek, nem árt vele neked, nem árt vele magának. Akkor mi a problémád vele?


Azt javaslom, ülj le vele, és beszélgess vele erről a témáról kicsit! De ne számonkérő hangon, hanem arról, hogy miért, milyen gyakran csinálja. Bizonyára mivel él vele, ezért tisztában van azzal, hogy mivel jár a füvezés, kérdezd ki tőle. De mindezt szeretettel beszéld meg vele, ne úgy, hogy most kifaggatod. Ha csak alkalmi használó (értsd: max heti 1), azzal nincs semmi gond.

2011. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Két barátnőm is van, aki jár/járt füvező sráccal. Egyikük együtt szív a barátjával, a másik le akarta szoktatni. Utóbbi esetben nem véletlenül: a srác baromira hanyagolta az iskolát. Persze esze ágában sem volt megváltozni a lány kedvéért, aki meg csak szenvedett, mert nem bírta elhagyni.

Én nem ítélem el, aki füvezik, még nem kerültem közelebbi kapcsolatba ilyen sráccal.

Annyi viszont biztos, hogy a srácok soha nem tudják annyira szeretni a barátnőjüket, hogy az ő kedvéért bármiben is megváltoznának.

Soha ne ragadj le senkinél, hátha később más lesz! Mert SOHA nem fog megváltozni a te kedvedért.

24L

2011. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Hát megoszlanak ám a vélemények!Köszönöm mindenkinek,aki hozzászólt bármilyen értelemben is.Azt hiszem mindenkinek igaza van valamilyen szinten..egy a biztos SOHA sem fogok együtt füvezni a barátommal(egyébként is,nagyon romatikus lenne)ennél amúgy is értelmesebbnek tartom magam !
2011. febr. 2. 23:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!