Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig követelőzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig követelőzni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom ha nálam van folyton követelőzik és ki van akadva ha valami NEM úgy alakul ahogy Ő szeretné. Apróbb dolgokról van csak szó. PL: régebben amikor tudtam folyton megkínáltam kajával, napi rendszerességgel, akár többször is. DE megelégeltem azt, hogyha ÉN vagyok NÁLUK, akkor ott ők engem soha de soha nem bírnak megkínálni SEMMIVEL. Az anyja miatt, mert hogy ő annyira spórol, hogy képtelen lenne adni még egy pohár ásványvizet is! Volt olyan hogy ott aludtam náluk és VITTEM MAGAMMAL VACSORáT!!!! Páromnak mondtam már hogy nekem nagyon kellemetlen hogy ők lennt vacsoráznak én meg addig lesem a tv-t a szobába. Anyám is kérdezte már hogy én sosem kapok ott enni?? Mondtam neki hogy nem. Erre anyám megharagudott és mondta hogy többet én sem vihetek fel barátomnak semmilyen kaját. Erre párom kiakadt, hogy mi az hogy anyám megtiltja?? Pedig igaza van anyámnak. Mi miért lássuk le, ha én náluk soha semmit nem kapok. Párom dolgozik, és eszébe nem jutna OTTHONRA sem venni semmit. Hogy nálunk meg hozzon valamit az meg már luxus. Engem hibáztat hogy álljak ki mellette és ha készítek valamit abból őt is kínáljam meg.



Szerintetek is igazam van??? Vagy ti mit tennétek a helyemben????


2011. jan. 20. 10:28
1 2 3 4 5
 41/44 Fülünyúl ***** válasza:

"Nemtudom hogy meddig működhet még, félek hogy mi lesz a későbbiekben ha majd össze költözünk :("


B@zmeg, te idióta vagy. Bocs, de erre nem lehet mást mondani. Páros lábbal kell kirúgni az ilyen f@szt a családjával együtt, nemhogy összeköltözni vele! Te nem vagy normális.

Egyáltalán hogy szerethetsz egy ilyen embert aki így viselkedik veled? Költői a kérdés...

2011. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Még egy kapcsolatot tesz tönkre a szegénység :(

Szemét dolog.

2011. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 kovpet ***** válasza:
Előző: akkor olvasd el még egyszer. Ennek most nincs sok köze a szegénységhez.
2011. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Sok negatív választ kaptál, és én is írtam már egy kommentet még az elején.. Nem akarlak bántani de higyj a válaszolóknak. De én azt mondom ha jóban vagy anyukáddal hogy ilyen dolgokról beszéljetek akkor neki higyj, mert ő tuti csak jót akar és meg fogja mondani neked az igazat. Egyébként én is arra voksolok, hogy vess véget ennek a kapcsolatnak. Hidd el hogy hosszútávon nem fog működni, mindig csak vitázni fogtok ezen ha majd együtt éltek. Vagy ha nem vitáztok, akkor meg neked lesz csak rossz, mert nem azt kapod meg amit szeretnél. A tenyerén kellene hogy hordozzon, és ez nem pénz kérdése.

Én is most vagyok túl egy szakításon, és nagyon nehéz lesz ezután, de jobbat érdemelsz.. Egy darabig működhet, de egy idő után bele fogsz fáradni hogy mindent neked kell tenned a kapcsolatért. Ébredj fel!!!

2011. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!