Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig követelőzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig követelőzni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom ha nálam van folyton követelőzik és ki van akadva ha valami NEM úgy alakul ahogy Ő szeretné. Apróbb dolgokról van csak szó. PL: régebben amikor tudtam folyton megkínáltam kajával, napi rendszerességgel, akár többször is. DE megelégeltem azt, hogyha ÉN vagyok NÁLUK, akkor ott ők engem soha de soha nem bírnak megkínálni SEMMIVEL. Az anyja miatt, mert hogy ő annyira spórol, hogy képtelen lenne adni még egy pohár ásványvizet is! Volt olyan hogy ott aludtam náluk és VITTEM MAGAMMAL VACSORáT!!!! Páromnak mondtam már hogy nekem nagyon kellemetlen hogy ők lennt vacsoráznak én meg addig lesem a tv-t a szobába. Anyám is kérdezte már hogy én sosem kapok ott enni?? Mondtam neki hogy nem. Erre anyám megharagudott és mondta hogy többet én sem vihetek fel barátomnak semmilyen kaját. Erre párom kiakadt, hogy mi az hogy anyám megtiltja?? Pedig igaza van anyámnak. Mi miért lássuk le, ha én náluk soha semmit nem kapok. Párom dolgozik, és eszébe nem jutna OTTHONRA sem venni semmit. Hogy nálunk meg hozzon valamit az meg már luxus. Engem hibáztat hogy álljak ki mellette és ha készítek valamit abból őt is kínáljam meg.



Szerintetek is igazam van??? Vagy ti mit tennétek a helyemben????


2011. jan. 20. 10:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
De miért mit mondjunk ha egyszer az vagy? Épp eszű ember 20x kirúgta volna ezt az anyámasszony katonáját.Hogy a rákba engedheti meg magának,hogy ők lennt esznek téged meg lexar. Normális az ilyen?
2011. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Kedves 12:29-es! Nemtudom még mit akarok, de mostanában egyre többet gondolkozom ezen.


Arra szeretnék választ kapni, hogy szerintetek meg fog-e változni a párom hozzáállása a dolgokhoz, ha ezentúl nem teszek folyton a kedvére? De erre senkitől nem kaptam választ, csak arra hogy hagyjam ott...

2011. jan. 20. 12:56
 23/44 anonim ***** válasza:
30 éves,és az anyjával lakik.100%,hogy nem fog változni....
2011. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Mert az a legjobb dolog amit jelen pillanatban tehetsz!!! Szerinted miert irtak ezt le annyian?
2011. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Es meg hozzatennem, hogy igen, lehet fog valtozni, de az biztos nem kedvezo iranyba lessz... Megse forduljon a fejedben, hogy osszekoltozol vele, vagy hasonlok... Ha megteszed, akkor en neked most boritekolom, hogy MEG FOGOD BANNI!!!!
2011. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Mennyiben befolyásoló tényező az, hogy ő azért nem költ semmire, mert minden pénzét arra akarja félretenni, hogy majd egyszer vehessen egy lakást? Nem is olyan sokára, mert már régóta dolgozik és spórol. Bár így könnyű az élet, hogy semmire nem költ, így könnyebb sokkal összegyűjteni bármire is a pénzt hosszú évek alatt. Ő meg úgy gondolja, hogy mivel anyagilag nem tudja segíteni őt a családja abban hogy lakást vehessen, így legalább ennyit (rezsi) megspórol általuk és általunk.
2011. jan. 20. 13:25
 27/44 A kérdező kommentje:
Ez szerintetek is kihasználás ebben az esetben, vagy meg kellene őt érteni és tényleg annyiban segíteni neki hogy ellátjuk??? Vagy azért mégiscsak illene költenie rezsire is, attól hogy neki ilyen nagy céljai vannak?
2011. jan. 20. 13:26
 28/44 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek nem változnak:(

A spórolás nem lenne baj, de amikor majd neked sem enged megvenni semmi apróságot, mert már közös kasszán lesztek, és mindig lesz mire spórolni. Ilyen életet szeretnél?

És mi a garancia arra, hogy azt a lakást tényleg veled szeretné megvenni, és nem szakít veled, mielőtt meglenne a pénze?

Vagy gondolod, eszébe fog valaha jutni, hogy miután mindenre te költesz ő meg csak spórol, így te mennyit tettél a lakásához?

Sajnos nem. Nem fog megváltozni. Ha ezt eltudod fogadni, illetve van elég erőd megharcolni a jogaidért, akkor maradj vele. Egyéb esetben...

2011. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
ha már évek óta jártok, és minden fizuját eltette, több mint 3 milla gyűlt össze (ha nem 4) és abból nem tud venni neked kaját, meg mosóport meg ilyesmit? nemár... itt valami sumák van...
2011. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 kovpet ***** válasza:

Ne idegesíts már. Azért nem ad neked enni, hogy lakása legyen? De ő azért eszik, mi?

Amit csinál, az egyébként sem spórolás, hanem szarrágás.

2011. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!