Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a csajomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a csajomnak mióta új munkahelye van a hét közbeni kommunikáció kb nullára csökkent közöttünk?

Figyelt kérdés

2 éve tart ez a dolog közöttünk, összeköltözés még nem volt. Szeptember elejétől új munkahelye van, ahová be kell járnia, minden nap. Eddig home office-ban volt, így tudunk hét közben is sokat beszélni. Sajnos telefont nem vihet be a munkahelyére (BM-alatti cég...), de este nem ír vissza ha ráírok. Hétvégéken persze jól elvagyunk, és azt próbálja velem elhitetni, hogy most neki nem fér bele hétköznap a munkán és a kevés pihenésen kívül semmi. De _elvileg_ én a pasija vagyok... Most ezzel mit kezdjek? Tudom, hogy ez a munka sokkal több odafigyelést meg tanulást igényel, meg hogy telefon nem lehet nála, de legalább reggel meg este kommunikálhatnánk. Nem tudom ezt a dolgot hova tenni, ti mit gondoltok erről? Hétvégén jól elvagyunk, ahogy eddig. Abár sokkal fáradtabb, szex sincs annyi.


Nagyon nagy váltás ez most a kényelmes home office után, de itt kb a dupláját keresi és hirtelen jött a lehetőség. De akkor is, normális ez? Vagy adjak időt?



ma 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj egy kis időt még beleszolik, bár tényleg furcsa, hogy egy fél órát nem tud veled beszélgetni.
ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fmmarci válasza:
100%
Így van, adj időt neki. Most teljesen felborult a megszokott életritmusa, ezt mindenki másképp reagálja le. Ha be akarná fejezni a kapcsolatot, hétvégén sem beszélne, találkozna veled.
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 év után se éltek együtt akkor az max egy szexkapcsolat. A felnőtt élet meg ilyen. Az ember dolgozik és elfárad.
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hármas igen az, azért írtam hogy "csajom" és nem párom.

Bonyolult sztori, de épp mostanában nyílt meg volna az út az előtt, hogy ez egy komoly kapcsolat legyen. Összeköktözés volt már tervezve, de most az új munkahely betett a dolognak. BKV-val ott van 10 perc alatt, és BP-től 70 km-re költözött volna a saját lakásomba.

ma 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, pláne, hogy én is hasonló kapcsolatból indultam. Egyetemen ismerkedtünk meg a párommal 150 km- re éltünk egymástól. Mi is csak heti 1x találkoztunk ( általában mondjuk 1 közös alvás volt, 2 nap). Viszont terveztünk közösen és mára már együtt is élünk. Szerintem hosszútávon ez sajnos csak így tud működni. Mi is két és fél évig voltunk külön, de a vége már nagyon nehéz volt. Ahogy kivettem a szavaidból nálatok ez nem igazán van tervben most már az új munkahely miatt. Valakinek vagy akár mindkettőtöknek áldozatot kell hozni azért hogy ez működjön tovább. Már az is sokat jelentene ha este a közös lakás miatt együtt lennétek.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

A home officeból átszokni újra abba, hogy emberek közé kell járni,meg minden reggel bemenni, ott lenni...rohadt nagy váltás, persze, hogy hulla és ki van merülve, még bele se szokott igazán, erre meg reggelente a halálnak hiányozna még cseverészni is, akkor is, ha 10 perc alatt bent van. Ha még hétvégén is fáradt, bakker, akkor mennyire le lehet szívva a munkanap végére?

Lehetnél kicsit megértőbb, ha fontos neked. Ha csak d-ugásra tartottad, akkor meg keress mást, aki jobban ráér, mert ha sokat pattogsz, ő fog leépíteni.

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is belefér ez még, óriási a váltás, ha 1 hónap mulva is ez lesz, na akkor aggodj.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 meszike91 ***** válasza:
50%
Munkaidőben érthető ha nem ér rá, azon kívül nem.
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!