Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig követelőzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig követelőzni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom ha nálam van folyton követelőzik és ki van akadva ha valami NEM úgy alakul ahogy Ő szeretné. Apróbb dolgokról van csak szó. PL: régebben amikor tudtam folyton megkínáltam kajával, napi rendszerességgel, akár többször is. DE megelégeltem azt, hogyha ÉN vagyok NÁLUK, akkor ott ők engem soha de soha nem bírnak megkínálni SEMMIVEL. Az anyja miatt, mert hogy ő annyira spórol, hogy képtelen lenne adni még egy pohár ásványvizet is! Volt olyan hogy ott aludtam náluk és VITTEM MAGAMMAL VACSORáT!!!! Páromnak mondtam már hogy nekem nagyon kellemetlen hogy ők lennt vacsoráznak én meg addig lesem a tv-t a szobába. Anyám is kérdezte már hogy én sosem kapok ott enni?? Mondtam neki hogy nem. Erre anyám megharagudott és mondta hogy többet én sem vihetek fel barátomnak semmilyen kaját. Erre párom kiakadt, hogy mi az hogy anyám megtiltja?? Pedig igaza van anyámnak. Mi miért lássuk le, ha én náluk soha semmit nem kapok. Párom dolgozik, és eszébe nem jutna OTTHONRA sem venni semmit. Hogy nálunk meg hozzon valamit az meg már luxus. Engem hibáztat hogy álljak ki mellette és ha készítek valamit abból őt is kínáljam meg.



Szerintetek is igazam van??? Vagy ti mit tennétek a helyemben????


2011. jan. 20. 10:28
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

13:31-es! Én pont attól félek/tartok amit te is leírtál. Hogy azt meg nem fogja figyelembe venni, hogy a hosszú évek alatt mi mennyit költöttünk el azért, hogy ő neki ne kelljen semmire sem költeni! Pedig ha azt a pénzt én is félretettem volna, akkor már 1 szobát be tudnék rendezni :)

Most arra vagyok kíváncsi hogy hogyan fog viselkedni ezek után, mert ezeket a "szankciókat" még csak 3-4 napja vetettem be :)

2011. jan. 20. 13:49
 32/44 kovpet ***** válasza:

Hogy a sok rossz mellett mondjak jót is :)

Azért tiszteletre méltó, hogy ezek ellenére is próbálod megmenteni a kapcsolatotokat. Sajnos így kívülről nézve mindenki tökéletesen tisztában van azzal, hogy nem fog menni. De a szándékot értékelem :)

Tényleg jobbat érdemelnél :(

2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Te milyen "szankciókról" beszélsz??? Nagyon gyorsan rugd ki ezt a pasast, semmi ultimátum, semmi szankció.

Viszont ha ilyen vagy, akkor megérdemled a sorsod. Már bocs.

Menekülj, hagyd ott AZONNAL!!! Nehogy gyereket vállalj egy ilyen embertől!

Uristen, LEGYEN ESZED!!!!!!

2011. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 kovpet ***** válasza:

Hiába mondjuk neki. Szerintem szerelmes.

Akkor meg beszámíthatatlan az ember...

2011. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Kedves kovpet! Aranyos vagy, de én úgy gondolom hogy már nem vagyok szerelmes, csak nagyon ragaszkodom hozzá, nekem ő az első komoly kapcsolatom. Talán inkább félek túllépni, és próbálom megmenteni azt ami jó volt :)
2011. jan. 20. 14:02
 36/44 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok vagy hanyadik, aki írta hogy mutasd meg a párodnak miket írtunk... most mutasd meg majd, lehet észbe kap...
2011. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

13:52-es vagyok. Bocsi hogy ezt mondom, de akkor megérdemled a sorsod.

Azt hiszem a vélemények eléggé egybehagzóak voltak.

Ezt sem megmenteni, sem átnevelni nem lehet.

Azért sok sikert.

Sajna nem tudok mit mondani. Mindenki a saját sorsának a kovácsa.

Üdv.

2011. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Nem erdélyiek véletlenül?
2011. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

viselkedj vele te is úgy mint ő veled.....én ezt szoktam csinálni, és általában bejön....már ha van annyi esze, hogy leessen neki....amúgy nagyon bunkó dolog, hogy te nem eszel náluk sosem....elég spórolós anyja lehet....te se vigyél sztem kaját, egyél inkább otthon, a többi meg legyen az ö dolga...(ha jól megvagytok és szereted akkor ezért nem érdemes szakitani szerintem..)

de te se vigyél neki soha semmit, és ennyi.

2011. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok,barátnőmmel távkapcsban élünk. Minden hétvégén utazok hozzá oda-vissza 5 ezerért.De sosem csináltam belőle gondot,hogy pénzt áldozok rá.Ez nem erről szól.Én is szeretnék sok mindenre spórolni,jogsi,hasonlók,de nem a barátnőmön fogok.

Főleg nem a kaján...

2011. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!