Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig követelőzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig követelőzni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom ha nálam van folyton követelőzik és ki van akadva ha valami NEM úgy alakul ahogy Ő szeretné. Apróbb dolgokról van csak szó. PL: régebben amikor tudtam folyton megkínáltam kajával, napi rendszerességgel, akár többször is. DE megelégeltem azt, hogyha ÉN vagyok NÁLUK, akkor ott ők engem soha de soha nem bírnak megkínálni SEMMIVEL. Az anyja miatt, mert hogy ő annyira spórol, hogy képtelen lenne adni még egy pohár ásványvizet is! Volt olyan hogy ott aludtam náluk és VITTEM MAGAMMAL VACSORáT!!!! Páromnak mondtam már hogy nekem nagyon kellemetlen hogy ők lennt vacsoráznak én meg addig lesem a tv-t a szobába. Anyám is kérdezte már hogy én sosem kapok ott enni?? Mondtam neki hogy nem. Erre anyám megharagudott és mondta hogy többet én sem vihetek fel barátomnak semmilyen kaját. Erre párom kiakadt, hogy mi az hogy anyám megtiltja?? Pedig igaza van anyámnak. Mi miért lássuk le, ha én náluk soha semmit nem kapok. Párom dolgozik, és eszébe nem jutna OTTHONRA sem venni semmit. Hogy nálunk meg hozzon valamit az meg már luxus. Engem hibáztat hogy álljak ki mellette és ha készítek valamit abból őt is kínáljam meg.



Szerintetek is igazam van??? Vagy ti mit tennétek a helyemben????


2011. jan. 20. 10:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Aztakurv@, kiakadtam, hogy 30 évesen ilyen a párod.

Nem is tudok mit hozzáfüzni, mert ehhez nem lehet.

Ez önmagáért beszél.


Miért vagy együtt egy ilyen hapsival??

2011. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

30 éves, és még otthon lakik? Gratulálok! Ez nem piti dolog hanem váló ok! Mindenki azt mondja add ki az útját, de te nem akarod, akkor feleslegesen írtad ki a kérdést, mert nem érdekel a válasz...

Tudom most kapom a lepontozást!

2011. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 kovpet ***** válasza:
100%

"gyereket szeretne akinek az ő állítása szerint mindent megadna"


Ha egy ilyennel felmerül a gyerekvállalás halvány gondolata is benned, akkor menthetetlen vagy, már ne haragudj. Mi mindent adna meg a gyereknek? Amit neked is?

Menekülj...

2011. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

Az elős 2 évben minden nagyon jó volt, mindent megtett értem, nem is tudtam arról hogy mi folyik otthon náluk! 2 év után szembesültem a dolgokkal. Ha az elején ilyen lett volna tuti szakítottam volna.


Azért vagyok még vele mert 1 jobb jövőben bízok, és mikor ketteseben voltunk itthon nálunk, mert a szülők több napra leléptek, akkor nagyon jó volt minden. Ő fát vágott, én kaját főztem, persze előtte együtt vettünk hozzá ezt azt ami kellett. abban bízok hogy később jó lesz.


És ami kettőnket illeti, úgy vagyok vele, hogy meg akarom várni azt az időt amikor majd összeköltözhetünk és majd aztán meglátjuk hogy milyen együtt élni, és ha akkor is sz@r lesz akkor továbblépek. Bízok benne hogyha úgy alakul 24 évesen még találok egy normális pasit :)

2011. jan. 20. 11:46
 15/44 A kérdező kommentje:
11:44-es!!! Senkit nem fogok lepontozni!!!
2011. jan. 20. 11:47
 16/44 kovpet ***** válasza:
100%

Az emberek nem igen változnak. A családja meg örökké pokollá fogja tenni az életed, kivéve ha jó messzire mentek tőlük. De azért nem lehet ráfogni mindent a családjára.


Ő is ugyan olyan:

"Páromnak mondtam már hogy nekem nagyon kellemetlen hogy ők lennt vacsoráznak én meg addig lesem a tv-t a szobába." (vessző, lent, szobában, na mindegy...)


Szerinted ez egy normális ember? Ezt nem lehet a családjára fogni azért... Hogy hagyhatja, hogy amikor zabálnak, akkor te ne kapj? Ha anyám ezt csinálná a barátnőmmel, olyan mondanék neki, hogy hiába sokat tapasztalt asszony, fülig pirulva, sírva rohanna Ausztráliáig...

Továbbá TE normális vagy, hogy ezt hagyod? Figyelj, ha egy fizetős k.rvát rendelnék, az előtt sem ennék úgy, hogy őt ne kínáljam meg. Azért van egy minimum, ami alá nem kellene lemenni. (Gyanús is, hogy kamu, de én magam is ismerek egy hasonló történetet, tehát létezik ilyen. Ott van két gyerek is, tehát...)


Ne haragudj a stílusért, csak a te érdekedben van. Nyíljon már ki a szemed bazzeg...

2011. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

az a baj h Te nem látod kivülről saját magad és a kapcsolatod.

Én a helyedben már réges rég elhagytam volna. ha 30 évesen otthon lakik és az Anyának nem bir kb 20 e ft adni kajára havonta.. és szerinte semmi gond nincs azzal, hogy Te fennt ülsz a szobában ő meg vacsorázik..

meg a mosás.. hát elképesztő h ilyen emberek vannak..

Elmondom Neked h ha gyerekeitek lennéne semmisem változna..semmi. aki ilyen beállítotságú nemfog megváltozni egyik pillanatról a másikra.

Hát remélem elgondolkodsz majd a kommenteken..mert lehet benne vmi ha kb 20 ember ugyanúgy látja a dolgokat...

2011. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Hát drága,kifogtál egy f*aszt sajnos... a párod, egy hihetetlnül önző ember, aki csak magára gondol,csodálom hogy bírtad eddig, én tuti hogy szakítanék, vele és ezt is tudom javasolni, te ennél sokkal többet érdemelsz, nyilván nem rossz dolog ha hűséges, meg gyereket akarna(ami szerintem röhej... elnézve miket meg enged magának) de ezek a dolgok édes kevések, ha közbe kihasznál téged, nem is akár hogyan... én meg gondolnám a helyedben, hogy van e értelem ezt folytatni, meg összeköltözni, és akkor gyerekről ne is beszéljünk... komolyan néha a pofám leszakad, hogy milyen emberek vannak. Tegyél ellen és hagyd ott a fenébe fiatal vagy, nem kell magad lekötni pláne nem egy ilyen pasival...

22F

2011. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
KERLEK, a sajat erdekedben, hagyd ott!!!! ez ettol CSAK rosszabb lessz, hiaba varod, hogy majd jobb lesz, ez 10000%, hogy rosszabb lessz. BOCSI, hogy megbantalak, de te nagyon hulye vagy, hogy ILYEN EMBER(mar ha lehet annak nevezni) mellett ott maradsz!!!!!!! O eszik amikor teged nem kinalt meg?:-O Most komolyan, szerinted nem az lett volna a minimum, meg ha nincs is nekik sok kaja, akkor is a parod LEGALABB osztozik veled??? ES te meg mosol hellyette? MEGBOLONDULTAL??? Ha osszekoltoztok, a sajat fizeteset eltunteti majd ( valoszinuleg odaadja a csaladjanak), es majd meg el is tarthatod OT, aki mellesleg FERFI!!! Legyen mar benned tartas baz*dmeg!!! ES ez tenleg a legjobb megoldas, hogy rohansz amerre latsz!!! kerlek ird meg, hogy dontottel, vagy jelen pillanatban, hogy gondolod a jovodet a baratoddal!
2011. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Azért nem kellene mindenkinek engem lehordani, hogy ilyen meg olyan hülye vagyok... kösz szépen igazán kedves szavakat használtok :S
2011. jan. 20. 12:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!