Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem ezeket a dolgoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezeket a dolgokat nála?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom, masfel eve. Alapjaraton tokeletesnek mondhato 1 dolgot kiveve ami havi 1-2-3x kijon a parombol. En 27 eves vagyok,o 32.

Kezdenem ott,hogy a kapcsolat elejen beszamolot kellett tartani hany ferfivel voltam. En elmondtam oszinten,hogy 6 emberrel fekudtem le amibol 5 kapcsolatom volt(rovidebb,hossszabb)

Szerintetek ez sok?

Es akkor jon a problema. Ha meglat egy ilyen embert akihez kozom volt, akkor egybol besertodik,hogy lehettem en ilyennel egyutt,hanyingere van stb.. ilyenkor elvarja,hogy nyugtassam,en meg teszek minden tolem telhetot,probalom neki oszinten elmondani,hogy mi volt,meg semmit nem jelentett ahhoz kepest ami most van,mert nagyon szeretem. De hiaba,kombinal,mintha a falhoz beszelnek, folytatja a kotekedest,hogy de hat engem megis erdekelt miert alltam le vele..nekem ez olyan kellemetlen es eleri,hogy tenyleg egy hanyadeknqk erezzem magam. 15-16 eves koromtol voltak ezek a dolgok. Nem tudom visszacsinalni. Boldog vagyok vele,de nem tudom ezt hogyan kezeljem..van valami tanacsotok?


ma 16:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzateszem megertem,nyilvan rossz erzes latni egy olyat akinek koze van a parunkhoz. De nekem azzal van a bajom,hogy nem tudom mit tegyek,hogy elmuljon ez benne..
ma 16:15
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt*
ma 16:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Es annyiszor atbeszeltuk mar ezeket ,a vegen beke volt stb,aztan kezdodik elorol egy ido utan.
ma 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem neked van dolgod, hanem neki. Te nem tudod a kisebbrendűség-érzését csökkenteni, ezen neki kell dolgoznia. Te pedig eldöntheted, hogy ez belefér-e nálad, vagy nem.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de elvileg egy felnőtt érzelmileg érett ember vagy, vagy kellene lenned, hát nem veszed észre, hogy ez bántalmazás?



Mi a ló---*?...ßx.* köze van hozzá, hogy te kivel voltál előtte és ezért miért téged kell megalázni??? Ez a szerelem?! Hát ne szórakozzunk már!

Nem, normális embernek nem fáj látnia egy másik embert, aki szexelt a párjával, HA biztos a kapcsolatukban, érzi, hogy a párját full hidegen hagyja a másik és egészséges az önértékelése! Nevetséges a viselkedése és szakítani kellene nem nyugtatgatni. Felnőtt, egészséges önértékelésű ember nem csinál ilyet! Nem hisztizik és nem téged oltogat.

ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Leértékel az exeiddel együtt. Beteg az agya! Ilyet normális ember nem kérdez, és nem vádol a multad miatt, mivel semmi köze hozzá.

Engedd el, ez nem szerelem.

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, hogy hányadéknak érezd magad! Provokál, leértékel, vádol, hibáztat. Komoly személyiség torzulása lehet a palinak.

Te meg nem magyarázkodsz egy ilyen agyhalottnak, hanem tipli!

ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Ez tökéletesnek mondható?" Ez úgy 💩 ahogy van.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mit vádol téged? Nem értem. Kb senki se találja meg elsőre az igazit, és nagyon sokan tinikorban már elkezdenek járni a másik nemmel. És neki hány partnere volt? Vagy ő tökéletes?? Jézusom.
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!