Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindig követelőzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig követelőzni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom ha nálam van folyton követelőzik és ki van akadva ha valami NEM úgy alakul ahogy Ő szeretné. Apróbb dolgokról van csak szó. PL: régebben amikor tudtam folyton megkínáltam kajával, napi rendszerességgel, akár többször is. DE megelégeltem azt, hogyha ÉN vagyok NÁLUK, akkor ott ők engem soha de soha nem bírnak megkínálni SEMMIVEL. Az anyja miatt, mert hogy ő annyira spórol, hogy képtelen lenne adni még egy pohár ásványvizet is! Volt olyan hogy ott aludtam náluk és VITTEM MAGAMMAL VACSORáT!!!! Páromnak mondtam már hogy nekem nagyon kellemetlen hogy ők lennt vacsoráznak én meg addig lesem a tv-t a szobába. Anyám is kérdezte már hogy én sosem kapok ott enni?? Mondtam neki hogy nem. Erre anyám megharagudott és mondta hogy többet én sem vihetek fel barátomnak semmilyen kaját. Erre párom kiakadt, hogy mi az hogy anyám megtiltja?? Pedig igaza van anyámnak. Mi miért lássuk le, ha én náluk soha semmit nem kapok. Párom dolgozik, és eszébe nem jutna OTTHONRA sem venni semmit. Hogy nálunk meg hozzon valamit az meg már luxus. Engem hibáztat hogy álljak ki mellette és ha készítek valamit abból őt is kínáljam meg.



Szerintetek is igazam van??? Vagy ti mit tennétek a helyemben????


2011. jan. 20. 10:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%

Egy idő után engem is zavarna, és lehet ilyen érzések lennének bennem, mint most benned. Az ember ad és ad, amit szeretetből, gondoskodásból készít. De egy idő után, ha nem látsz semmi hálát ezzel kapcsolatban, akkor már enyhén zavaró lehet.

Mondjuk, ha náluk vagy, akkor nem az anyjának, hanem a párodnak kellene kaját készíteni(végül is nem az anyjához mentél). Ő sem kínál meg soha semmivel? Mert ha nem, akkor teljesen jogos a felháborodásod szerintem.

2011. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%

Felháborító! Teljesen egyet értek a kérdezővel!!!

Mi az, hogy ha náluk vagy vendégségben nem kapsz egy tányér kaját sem?? Nem hiszem el, hogy 1-el több csirkecomb és 2 szem krumpli hazavágná őket anyagilag! Undorító! Mutasd meg a kérdésed és a válaszokat a barátodnak, ha elég összegyűlt :( (mi se vagyunk gazdagok, sőt 3 nappal a fizetés kézhez kapása után már nincs egy vasunk se szinte, a hitelek meg a rezsi befizetése után, de kaja mindig van és a vendég MINDIG kap!!! Ha nálunk lenne az hogy nincs nagyon kaja én neki adnám a páromnak, hogy egye meg az enyémet, vagy felezném az adagom, hogy neki is jusson!!!)


Ne haragudj ezen most nagyon felhúztam magam...

2011. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz!!! Az én tanácsom az, hogy minnél előbb kerüld el messzire ezt a családot!

Anyukádnak is igaza van, és a te felháborodásod is jogos.

Minek kell neked ilyen barát??? Az ilyeneket sosem értettem meg...

2011. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Azeriel ***** válasza:
72%

Szia angyalom :) bocs a megszólításért :) az 1 válaszom a kérdésedre : 1 milliárd% igaza Édesanyádnak és Neked is..


ne haragudj hogy ezt mondom de a "barátod" 1 m.cskos élősködő kis tetűláda! még Ő hibáztat ??? :DD LOL mekkora egy p.cs -.-


ezkiez ? :D Édesanyád helyébe be se engedném a lakásba :D ne vicceljünk már :D a másik .. az ő anyja spórol és TE azért nem kapsz ott vacsorát ?? azt q.va élet :D ez 1 nagyon gyökér gyerek :D ne harizz rám ezért .... de a gyereket röhögöm ki :D


ultra über low :D dolgozik és nem vesz otthonra kaját amikor TE átmész hozzá :D ez nagyon tré :DD


szánalmas kis hülye gyerek a pasid


üdv Azi Bá ui: és komolyan ne haragudj rám ezzel én csak Neked és Anyudnak adok igazat ...

2011. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudtál ilyen pasit kifogni? Már bocsi,de ez nagyon durván gáz.

Ha hozzám jön a barátnőm,veszek előre csomó mindent,felkészülök,hogy minnél jobban érezze magát.De ez,hogy nem vacsorázol velük,és neked kell kaját vinni ez nagyon gáz.

Nem tudom mióta vagytok együtt milyen komoly a kapcsolat,de szerintem ez nagyon durva,biztos otthagynám. Ha még az anyja ilyen,az még oké,mert nem hozzá mész ,de,hogy a párod sem igyekszik...

2011. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is igazad van, ez elég szar helyzet. :S Bocsi, nincs túl jó ötletem hogy mit is csinálhatnál, de esetleg azt, hogy megmondod hogy csak nálatok legyetek mert neked nagyon rosszul esik hogy te soha nem kapsz semmit.. Ez nem azért van mert spórolnak hanem azért mert irigyek. Még a legszegényebb ember is ad a két falat kenyeréből hogyha jószívű.. Szóval itt nem a spórolással van a gond..

Mióta vagytok együtt? És hány évesek vagytok?

Az én barátom anyukája is egy hárpia, de ő azért ad kaját, de rám is ferde szemmel néz ha szedek 2.-nak is... Szóval max úgy eszek náluk hogy csipegetek.. Valamennyire átérzem hogy mennyire elviselhetetlen ez.

Mondd meg a barátodnak, hogy te elfogadod ezt hogy anyukája spórol, meg minden, megérted (mi mást is mondhatnál?!), de ezentúl legyetek inkább csak nálatok, vagy jelentősen többször nálatok.. Ha meg csináltok valami kaját és mindenki közösen eszik (nálatok), akkor kínáld meg, de ha tudod hogy van otthon kaja, akkor ne kínáld meg még egy pohár üdítővel sem.. Ha meg kiakad akkor muszáj lesz egy kicsit bunkónak lenni vele (szerintem), és megmondani hogy: bocsi, de ne együnk mert anya nem szereti ha itt eszünk nálunk, tudod most kicsit elkezdtünk spórolni...

Aztán ha nem tetszik neki akkor megmondod, hogy: hát mit vagy kiakadva? megérthetnéd, hiszen ti is spóroltok..

Én szemét lennék vele, de nem túlzottan, de mégis érezze hogy mi van...Ez nagyon kiakasztó:S

2011. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy szerintem anyukád lát mást is, amit te esetleg nem:( Sokszor már más dolgok miatt is meg van a véleményük szívünk választottjáról, csak nem akarják mondani, mert a mi dolgunk. Aztán, ha jön valami ilyen, akkor keményebben reagálnak. Egyébként egyetértek anyukáddal. Gondolom, most neked nehéz a dolog, mert két tűz közé kerültél. De ne hagyd magad, igazad van. A barátod sem állt ki melletted, amikor te nem kaptál vacsit...

Nem akarlak biztatni, de nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak:((

Ő mindig anyuci kicsi fia marad, és előbb-utóbb majd elvárja, hogy te anyuci kettő legyél.

Természetesen, ha megfeszülsz akkor is csak silány másolat:(

2011. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%

Ez így nagyon praktikus, nem kell etetni, tök ingyen vagy, egy fillérbe nem kerülsz, sőt, ha nálatok eszik, még spórol is.

És még szex is van!


Gyakorlatilag te azért eteted, hogy dugjatok. :S


Bocccsss...

De ezen gondolkozz el.


Ha ezt nem szeretnéd hosszú távon csinálni, akkor most szakíts.

Én nem tűrém el, az biztos, követelőzzön valaki másnak.


Szerinted nem érdemelsz ennél jobb bánásmódot? Ugye, hogy de.

2011. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Azeriel ***** válasza:
62%
hagyd ott milliószor jobbat érdemelsz ahogy az előttem szólok is mondták kihasznál minden téren -.- az ilyeneket gyűlölöm, keres mást. te jobbat érdemelsz puszika AziBá
2011. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Régóta együtt vagyunk már, 4 éve.

Én 22 vagyok, ő lassan 30.

Hasonló dolgok vannak más téren is. Pl a mosás. Rendszeresen én mostam a dolgait, mert otthon azon is spóroltak! A "tiszta ruha" koszosabb lett mielőtt mosásra "bocsájtották" volna. Igy hát ezt is magamra vállaltam,azért, mert utáltam a "frissen mosott ruha szagát..:S " ami nem éppen öblítő illatú volt!!! De már ebből is elegem van, mert tökre semmibe nézi. 25 ezret fizettünk rá a vízszámlára, és mi sem vagyunk gazdagabbak, mint a párom családja!! Mossanak ezután otthon,költsenek rá ők annyit amennyit én meg anyám, én meg majd légfrissítőzöm inkább a szobámat!

Nemtudom hogy meddig működhet még, félek hogy mi lesz a későbbiekben ha majd össze költözünk :(

Azt is el tudnám képzelni, hogy páromat hazahívják vasárnap ebédelni engem meg nem. De abból irdatlan balhét csinálnék!!

Hogyan tudnám megoldani ezeket a problémákat? Nem akarok ilyen piti dolgok miatt szakítani, mert más szempontból jónak mondható a kapcsolatunk. (párom megbízható, hűséges típus, gyereket szeretne akinek az ő állítása szerint mindent megadna.)

Szerintetek jó az előbb leírt 2 dolog visszavonása?? Hátha ettől majd ráébred, hogy ezek a dolgok sem ingyen vannak??

2011. jan. 20. 11:34
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!