Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól, hogy nincs munkám, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy nincs munkám, és munkát keresek, attól még megérdemlem, hogy belém rúgjon?

Figyelt kérdés

A barátom folyamatosan azt érezteti velem, hogy semmit nem érek. Ezt így nem mondja ki, de ezt érezteti. Szerinte semmi jogom nincs beleszólni a dolgokba, mivel ő neki van keresete így az lesz amit ő mond, bár nem is élünk együtt, tehát nem tart el. Mindennel kapcsolatban csak a kedvemet veszi, azt mondja semmi sem fog sikerülni nekem. Most is ha találnék munkát, szeretnék mellette tovább tanulni, de azt mondja fel se fognak oda venni, meg csoda hogy az érettségit letudtam tenni.

Csoda, hogy ő mellettem van, és örüljek, hogy ő van nekem, mert különben amúgy a kutyának se kellenék szerinte. Jó, én is tudom, hogy nem kapkodnának értem, de azért ez így szarul esik.


ma 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az iskolapéldája annak amikor jobb egyedül.


Őszintén kérdezem. Mi tart még mellette?

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És miért vagy még vele? Letiltod a francba mindenhol és nem hagyod, hogy tovább alázzon és manipuláljon. Nem is laktok együtt, nem függsz tőle, szó szerint egy kattintás, hogy megszabadulj ettől a f_aszfejtől. Hidd el, rengetegen örülnének, ha ilyen könnyen ki tudnának szabadulni a bántalmazójuktól.

Persze ha úgy gondolod, hogy jobb neked úgy élni, hogy folyamatosan egy darab sz_arnak érzed magad, mint hogy egyedül legyél, akkor semmi gond, maradj vele. Változni nem fog, csak rosszabb lesz, de a saját prioritásait mindenkinek magának kell meghatároznia.

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemled meg annak ellenére sem, hogy hosszú-hosszú ideje ez van, neked nincs munkád, ő leértékel, te kiírod ide és ez a dolgok menete...
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na akkor dobd ki. Azt legyen igaza. Te meg éld az életed. Inkább egyedül,mint vele.
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki mondta ő, hogy szerinte semmit sem érsz.Olvasd el amit írtál.

Egyébként nem tudlak sajnálni, mert annyi tartás sincs benned,hogy inkább egyedül maradj,mint egy ilyen lenéző alakkal.Inkább csak nyafogsz,holott te választottad ezt az aranyembert,és mindenáron tűröd tőle az alázást.Megérdemled a sorsodat.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5 válaszolónak nagyon igaza van
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!