Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megérdemlem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérdemlem ezt a megalázást?

Figyelt kérdés

Nem részletezném miért és hogyan, de az elmúlt években nagyon meghíztam. Mivel nagyon gyorsan jött fel rám nagyon nagy mennyiségű felesleg, ezért sajnos nem mozgok már úgy, mint régen, vannak bizonyos nehézségeim.

A napokban a barátnőm testvérénél volt kisebb családi összejövetel, most voltunk ott először. Leültem a kanapéra, ami ez az alacsony, besüppedős stílusú volt, és innen nem tudtam felállni. Diszkréten kértem segítséget a barátnőmtől, de elég elutasító volt. Amikor felpattant, hogy na megyünk, akkor már mástól kértem, hogy segítsen valaki. Ekkor a barátnőm közölte a teljes társasággal, hogy nehogy segítsen nekem bárki is, ne törtje magát senki azért, mert ekkorára híztam, majd a család kb végignézte, ahogy szenvedek és próbálkozok, míg végül nagy nehezen sikerült.

Amikor számon kértem négyszemközt, az volt a válasza, hogy ne gondoljam, hogy ilyenben segíteni fog, mert nem fogja hagyni, hogy hozzászokjak ehhez az állapothoz.


Nekem hatalmas csalódás volt ez tőle, ugyanakkor mások szerint igaza van..


2023. ápr. 18. 22:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez elég valótlannak tűnik, hogy valaki ne bírjon egy kanapéról felkelni, ha csak nem vagy valami extrém 250kg..
2023. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
12%

Ettől a nőtől köszönj el-azonnal. Csak érdekből van veled, és elég selejtes az egész ember. Ha lefogysz se fog melletted állni a bajban, csak az érdek, és csak addig amig nem talál mást aki jobban "tejel".


Nézesd meg az inzulinodat-az lesz a ludas rendszerint ilyen esetben, majd a doki fog adni neked amivel lefogsz fogyni..De a csajt vágd ki, mert maximum kukázni való-többre nem.


Ha évekig tejelnél neki, és veled valami történne sosem lenne a társad. Az ilyen üresjárat-az nem társ.


Egy nulla..

2023. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
22%

2+ Jah a családja is. Nem csak ő.


Ha az én lányom művelte volna ezt egyetlen emberrel is, nem hogy ismerősével, nagyon helyre raktam volna ott-mindenki előtt. Az ilyet nem tűröm..

2023. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Én a babzsákfotelből nem tudok felkelni.
2023. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az sok esetben kihívás! :D
2023. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igaza van, amíg nem vagy öreg, nem vagy lerobbanva, ne hagyd már el magad annyira, hogy ültödből ne tudj felállni... ez nem valami férfias... pláne ha még duzzogsz is utána...
2023. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van abból a szempontból, hogy ezen változtatnod kéne, de szerintem akkor se kellett volna mindenki előtt megalázni, hanem négyszemközt megbeszelehette volna veled, hogy "drágám, ez így nem mehet tovább, már a fotelből se tudsz felállni".
2023. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Hány kiló vagy?
2023. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 harebell ***** válasza:
52%
Én azonnal szakítanék a helyedben, az biztos. Igen, persze, nem kellett volna így meghízni, nem kéne elhagynod magad, ez mind igaz, DE ez a viselkedés akkor sem fér bele attól az embertől, akire elvileg mindig számíthatsz.
2023. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%
Na mar megint haborog valami angolul nem tudo. 32 evesen hasznalok angol kifejezeseket. Ez nem a fiatalok hobortja, hanem azoknak a szokasa, akik rendszeresen hasznaljak az angol nyelvet. Tudom, a dohanyboltba nem kell angoltudas, de vannak, akik eleg aktivan (bocs, rendszeresen, hatha az aktiv szo se megy) hasznaljak a munkaban es esetleg kulfoldi barataik is vannak.
2023. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!