Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megérdemlem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérdemlem ezt a megalázást?

Figyelt kérdés

Nem részletezném miért és hogyan, de az elmúlt években nagyon meghíztam. Mivel nagyon gyorsan jött fel rám nagyon nagy mennyiségű felesleg, ezért sajnos nem mozgok már úgy, mint régen, vannak bizonyos nehézségeim.

A napokban a barátnőm testvérénél volt kisebb családi összejövetel, most voltunk ott először. Leültem a kanapéra, ami ez az alacsony, besüppedős stílusú volt, és innen nem tudtam felállni. Diszkréten kértem segítséget a barátnőmtől, de elég elutasító volt. Amikor felpattant, hogy na megyünk, akkor már mástól kértem, hogy segítsen valaki. Ekkor a barátnőm közölte a teljes társasággal, hogy nehogy segítsen nekem bárki is, ne törtje magát senki azért, mert ekkorára híztam, majd a család kb végignézte, ahogy szenvedek és próbálkozok, míg végül nagy nehezen sikerült.

Amikor számon kértem négyszemközt, az volt a válasza, hogy ne gondoljam, hogy ilyenben segíteni fog, mert nem fogja hagyni, hogy hozzászokjak ehhez az állapothoz.


Nekem hatalmas csalódás volt ez tőle, ugyanakkor mások szerint igaza van..


2023. ápr. 18. 22:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%

1. A megalázást sosem szabad elfogadni, ott es akkor kellett volna kiallj magadért. Utólag mar nem sokra mész vele


2 lényeg a lényeg szedd össze magad valahogy . Ne hagyd magad.

Gondolom ezt akarta mondani a barátnőd csak bunkó volt nagyon.


3 a szerződéssel nem mész sokra, tényleg tegyél meg lépéseket, ne tartsd magadba mert sok rosszat okozhat mindez.


4.hagyd ezt a "barátnőt" apicsaba és szerezt uj társaságot.


Fogadd meg midnezt, sok erot,

Üdv, szeretettel

2023. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
15%

Jujj kijavitotta a telom!

Igy akartam :

3: a SÉTŐDÉSSEL..

2023. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
62%
Sértődéssel. 🤭
2023. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
85%

#21

Valójában magát alázta meg azzal, hogy ilyen állapotba juttatta magát.

Önmagában a tény hogy nem tudott felkelni egy fotelből, hihetetlen gáz. Az hogy mellé még "közhírré tette" a barátnője, részletkérdés

2023. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelmű volt mindenkinek, hogy nem tud felállni onnan. Ha nem betegség miatt hízott meg, hanem önhibájából, akkor én a csaj mellé állok. Változni akkor kezdünk el, mikor kapunk egy nagy pofont. Ez a te nagy pofonod, remélem a sértettségen kívül motivációt is ad.
2023. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj le, nő e egyél, zabálj olyan sokat.
2023. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%

"Változni akkor kezdünk el, mikor kapunk egy nagy pofont"


Vagy a pofontól mélyebbre süllyedünk. Ismerni kell az adott egyént.

2023. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez a helyzet, hogy valaki a súlya miatt nem tud felállni, önmagában megalázó.
2023. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
66%
Engem úgy érdekelnek a számok. Ha lány lennél már mindenki kérdezte volna a súlyod, hogy eldönthessék, megérdemled-e.
2023. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy az a kövér pasas ugye, aki a barátnő barátnőivel beult enni és nem tudott kikelni a székből és bár kérted a barátnőt, hogy ne oda menjetek, akkor is oda mentettek aztán meg fel voltál háborodva, hogy megalazott.


Fogyjál le, nem ő alázz meg téged, hanem te magadat és elege van abból, hogy lejáratod te őt bárhová mentek.

Természetesen ha igaz a sztori, mert nem vagyok benne biztos, hogy az mindkettő, inkább a nőket akarod, hogy bántsák itt, mint általában a legtöbb nőgyűlölő incel ugyebár...

2023. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!