Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy elfogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy elfogadjam a barátnőm kövérségét?

Figyelt kérdés
Minden más tekintetben tökéletes, szeretjük is egymást, ugyanúgy sokat kívánja a szexet mint én, megértő, szeret, stb. csak sajnos nagyon kövér és nekem ez nem tetszik. Mindig is a vékonyabb nők jöttek be és azt hittem, hogy ez nem fog zavarni, de sajnos zavar. Nem lehet vele erről beszélni, mert megsértődik, ha szóbahozom a témát.
2010. dec. 8. 12:04
1 2 3 4
 31/38 GPM válasza:

Szerintem megmondhatnád neki, hogy le kéne fogynia. Még mindig inkább tőled hallja, mint pl. egy vadidegentől..."úristen, láttad milyen dagadt volt az a csaj?"

Menjetek ketten sporoltni, ha vékony alkat vagy, neked sem árt egy kis plusz izom:)

2010. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértő válaszokat, a kritizálókat meg inkább nem mőnősítem. Majd ha ennyi idősek lesznek, másként fognak gondolkodni. Idősebb korban ugyanis már fontosabb dolgok is vannak, mint a külső. Meg hát mi lesz húsz év múlva, amikor mindketten ronda vénemberek leszünk? Akkor cserélek megint egy fiatalabbra, mert megráncosodott? Hát nem. Ha kicsit soványabb lenne ő lenne számomra a tökéletes nő.

Viszont azt valóban sokszor érzem, hogy a könnyebb megoldást választja más dolgok tekintetében is, de egyébként meg tényleg jó társ minden másban.

2010. dec. 8. 16:50
 33/38 anonim ***** válasza:
Ő meg lehet azt gondolja, ha egy kicsit izmosabb lennél, akkor te lennél a tökéletes férfi neki... Lehet még magadnak is hazudod, hogy szereted, közben itt is nyíltan írtad: a fő szempont, hogy naponta lehet szexelni vele, hát ez a hozzáállás eleve szánalmas, és még ezen felül kritizálod... Először a saját házad táján söprögess, aztán a másén!
2010. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A szex remek zsírégető.
2010. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
60%

"Idősebb korban ugyanis már fontosabb dolgok is vannak, mint a külső."


Mi, az hogy naponta kefélhess? Na ne röhögtesd már ki magad...

2010. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"Idősebb korban ugyanis már fontosabb dolgok is vannak, mint a külső."

Ez igaz, de akkor mia bánatnak tetted fel ezt a h.lye kérdést?

MEg minek írtad hogy aztért vagy vele mert Ő is igényli naponta a szexet?

Egyik szavaddal ütöd a másikat :S

2010. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, látva a kommentedet, nincs más hátra számodra, mint beszélni a barátnőddel.Ha nem hajlandó lefogyni, akkor ennyi, nincs mit tenni.
2010. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
És ha ő így érzi jól magát?Remélem ő fog dobni téged valami kis fiatal fiúcskáért,aki szereti a teltebb érett nőket.
2010. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!