Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy elfogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy elfogadjam a barátnőm kövérségét?

Figyelt kérdés
Minden más tekintetben tökéletes, szeretjük is egymást, ugyanúgy sokat kívánja a szexet mint én, megértő, szeret, stb. csak sajnos nagyon kövér és nekem ez nem tetszik. Mindig is a vékonyabb nők jöttek be és azt hittem, hogy ez nem fog zavarni, de sajnos zavar. Nem lehet vele erről beszélni, mert megsértődik, ha szóbahozom a témát.
2010. dec. 8. 12:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Akkor csak az a megoldás, hogy beszélj vele erről.próbáld meg megértetni vele, hogy jobban szeretnéd, ha kicsit fogyna.De szerintem valamivel kompenzálni kell, tegyél meg te is neki valamit.
2010. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
65%

Nem gondolkoztál még azon hogy ez milyen nagyon csúnya dolog

a barátnőddel szemben? Ha akkor amikor összejöttetek is így nézett ki akkor minek jöttél vele össze?

Ez nagyon nagy kihasználás!

2010. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a kapcsolat elején ez gondot okoz - el kéne gondolkodni rajta, hogy tényleg ez a lány számodra a nagy ő? Ha nincs fizikai vonzalom (csak lelki), az kevés egy hosszútávú kapcsolathoz. Mi lesz később, mikor sok éves házasok lesztek, jönnek a gyerekek... Sok férfinak kifejezetten tetszenek a molett nők - talán ennek a lánynak is olyan fiú kéne, aki elfogadja mindenestül.

A kövérség nem egészséges, de nem lehet tudni, mitől az: hormonális, alkati ok? Ha igen, akkor nemigen fog változni; ha meg sok egészségtelen dolgot eszik, nem mozog - akkor van remény arra, hogy nagy akaraterővel, biztatással lefogyjon egy kicsit.

Szerintem mindenképpen meg kéne beszélni ezt a dolgot, hátha halandó változtatni az étrendjén a saját érdekében is.

Ha meg kövér marad - akkor bizony el kell fogadni ilyennek, mert különben nem fog működni a kapcsolat.

Remélem, sikerül megoldani valahogy a problémát!:)

2010. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Előző, nem mintha az elvált, elhízott nők nagyon válogathatnának...
2010. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Amikor itt gyakori kérdéseken lelúzerezik a még szűzeket akkor szerintem az ilyen emberek is röhögnek akiknek ugyan van partnerük de olyan hogy még nekik sem tetszik.


Egyébként le lehet szépen is fogyni.Azoknak lóg utána a bőre akik zsírleszíváson voltak vagy koplalással fogytak.Nézzél BB.tv adásokat ott a testépítők 134ezerszer elmondják hogy nem koplalással kell fogyni meg gyomorgyűrű mifenével hanem MOZGÁSsal.Lehet sőt kell is enni.Nassolni nem szabad.Nameg mozogni alázattal kell veritékezve, izzadva.Nem az hogy minden 10.felülés után ráállok a mérlegre vajon kevesebb vagyok e már.

2010. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
egy középkorú nő bőre már nem rugalmas, szerencsésnek kell lennie ahhoz hogy nel egyen pl kötényhasa+ striás bőre
2010. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Közben felpörgött a topic - én vagyok a 12:42-es. Sajnos kicsit úgy érzem, ez tipikus esete a "ló nincs, szamár is jó"-nak. Azt mondtad: szereted. Úgy érzem, hogy inkább barátilag szereted, mert a szerelemben benne van a szexuális vonzódás, amit nálad nem látok.

Ha szereted, ne áltasd: úgy tűnik, nem illik hozzád - ne tartsd fel. Számára elég megalázó a helyzet - akaratodon kívül kínos helyzetbe hozod. Ne zavarjon a korod, idővel biztos találsz olyan hölgyet, akit testileg - lelkileg is szeretni tudsz.

2010. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Csak vonzódik hozzá, ha mindennap szexel vele:-)
2010. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
41%

Azta, én nem szexelek minden nap, pedig 21 éves vagyok... Nem is értem ha nem vonzódsz hozzá akkor hogy tudod minden áldott nap megkettyinteni? Vagy csak a szex a lényeg? Mert nagyon úgy tűnik...Szerintem ez beteges...

Az egészből az jött le hogy te sem vagy egy valami vonó férfi, és csinosabb nőket nem nagyon kaphatsz meg, egyébként is a lényeg hogy minden nap dughass, az se gáz ha egy vizilovat rakhatsz csak meg.

2010. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Ez nem szép dolog tőled! :(

Ha tényleg csak azért vagy vele,hogy legyen kit döngetni,akkor hagyd el és hagyd hogy boldog legyen mással.

Azt meg hogy egy negyvenes már nem nagyon válogathat...butaság. Ennek most így nagyobb értelme van?

2010. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!