Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjam vagy utasítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam vagy utasítsam vissza? Segítseteg! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A jövőbeli csajom nagyon szeret korcsolyázni.En nem tudok.Ha meghív korcsolyázni fogadjam el vagy utasítsam vissza és találjak valami okot rá?Nem szeretném ha rosszul érezném magamat,mert még egyszer sem korcsolyáztam az életemben,és hogy ha a jégre lépek rögtön elessek.Mit csináljak? :(( segítsetek!
2009. dec. 23. 19:27
 1/4 Andrewka ***** válasza:

Ne utasítsd vissza!

Menj el. De szólj előre h nem tudsz. Legalább végig foghatod a kezét:) Ha meg elesel úgyis felsegít és akkor ott a csók lehetősége.


22/f

2009. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abból csak mindkettőtök számára vicces dolgok sülhetnek ki, ha nem tudsz korcsolyázni. Én életemben eddig kétszer voltam, és az első alkalommal csak háromszor estem el, másodjára már egyszer sem.


Ráadásul az inkább építi a kapcsolatotokat, ha ő játssza a tanárnénidet és megtanít egy-két mozdulatra.

2009. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél a tescóban egy korit és titokban menj el gyakorolni.
2009. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat eloszor is igen, vegig foghatod a kezet.

Meg amugy is, korcsolyazni nagyon jo, semmikepp ne hagyd ki.

2009. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!