Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjam így, vagy szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam így, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt egy fiúval, akivel egyszer feküdtem le. Nagyon sok minden zavart az egészben, például, hogy nem volt benne semmi romantika, érzelem, meg az is zavart, hogy zokniban volt, meg nem bírok ennyi szőrt(hiába, ez van). Volt egy beszólása közbe, amin jót nevettem, de akkor se oda illett: "Beszél hozzám." Elég sokan tudják, hogy lefeküdtem vele, hogy lehetne szakítani úgy, hogy másoknak ne úgy jöjjön le, hogy csak szexelni akartam vele, vagy, hogy egy k*va vagyok. Gondolkoztam azon, hogy el kellene fogadnom, de nem szeretem annyira, hogy ezt megtegyem. Hogy szakítsak, hogy ne én legyek a gonosz?
2009. máj. 17. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Hogy-hogy sokan tudják, hogy szexeltetek? Elmeséltétek mindenkinek? Szerintem ez csak 2 emberre tartozna. Mondd meg neki, hogy mi a problémád, lehet orvosolja és megoldódik a dolog:) Én pont ezért mondom mindenkinek, hogy csak akkor szeretkezzenek, ha már jól ismerik a másikat, és nagyon szeretik. Ha ezt így csinálnák, akkor senkinek nem lenne ilyen problémája.
2009. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
mindenképpen szakitani akarsz?1 sexből(föleg az elsőből) még azért nem lehet mindent megtudni! lehet,h a második már sokkal jobb lesz,föleg ha meg is mondod neki ezeket,ami nem tetszett!
2009. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Ja és valószínűleg azért zavart ennyi minden szex közben, mert nem szereted. Ha szeretnéd egyáltalán nem zavartak volna ezek a dolgok.
2009. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nehéz eset. Ne feküdj le vele többet semmiképp, azt tanácsolom, ne fokozzuk a bajt. Szerintem ha biztos vagy abban, hogy neked nem ő az igazi, minél hamarabb szakíts vele. A rossz híred keltését szerintem sajnos nem tudod elkerülni, szakítástól függetlenül sokan megszólják azt, aki egy egy hónapos kapcsolat után már lefekszik valakivel. A barátod se nézhet sokba, ha nem volt az aktusban romantika és érzelem.

Ha nem szakítasz, akkor is jó esély van rá, hogy az egész nem lesz tartós. A férfiak nem tisztelik azokat a nőket, akik egy hónap után odaadják magukat. Az agyuk mélyén az jár, hogy ezt mással is ugyanígy megtetted volna, nem vagy méltó arra, hogy komolyan foglalkozzanak veled. Sajnos ez az igazság! Mennyi lány nincs ezzel tisztában! Én mélyen együttérzek veled. Egy közeli barátnőm is lefeküdt egy hónap után egy tényleg klassz férfival. A volt férje volt neki az első, ez a férfi a második. Fél év után a férfi simán otthagyta.

Ne add magad könnyen, akkor se, ha te is igazán kívánod! Értékes vagy, és ezt minden pasi vegye tudomásul.

2009. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Ne maradj vele csak azért, mert "mit szólnak mások". A te életedet nem ők élik, hanem te, és saját dönmtéseid vannak, amiket nem szabad aszerint meghoznod, hogy másoknak mi róla a véleménye.


Egyebekben csatlakozom az előző válaszolóhoz. Ha nem szereted (márpedig úgy tűnik, nem szereted), ne feküdj le többet vele, és ha később, együttjárás során se szereted meg, akkor szakíts vele. Legközelebb meg ne add oda ilyen gyorsan magadat, becsüld magad többre. Ha fontos vagy a fiúnak, akkor kivárja, akármeddig tartson is.

2009. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
szeirntem ha nem akarod hogy mások ezt meg azt mondjanak, akkor járj vele még egy kicsit de ne feküdj le vele, és ő fog szakitani akkor. :D
2009. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt az első együttlétet szerintem elkapkodtátok.. Egyébként szerintem sem szabad az első sexből ítélkezni, az mindig fura :), és lehet hogy a romantika is azért hiányzott, mert nem alakult ki még kötődés közetetek. Szerintem akkor a szőr sem zavarna :D.

Viszont ha elfogadsz tőlem egy tanácsot úgy érzem túl sokat adsz mások véleményére. Ha te szakítani akarsz, akkor szakíts, mindenkinek úgy sem lehet megfelelni. Mindig lesz, aki helyteleníti a tetteid és lesz aki egyet ért. A döntéseid miatt nem tartozol beszámolóval senkinek, jelen helyzetben csak egyedül ennek a srácnak.

2009. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg egyáltalán nem értékes példány (-> a kérdező), szívi nyugodtan szakíthatsz vele, mert ez tény, hogy csak szexelni akartál vele, és kur.va is vagy... (nem hiába fog másoknak úgy leesni a dolog....), ezen már nem lehet javítani.
2009. máj. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
ja és az a véleményem az eddig válaszolókról, hogy: hülye libák.
2009. máj. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg a pasi sincs oda érted, úgyhogy nyugodtan szakíthatsz vele. Elkapkodtad, ez van. De nem kell neki hosszasan magyarázni, hogy mi nem tetszett, mert akkor ő fogja terjeszteni rólad, hogy mi vagy...

Lehet ezt kedvesen is előadni, hogy úgy érzed ő sem szeret téged, és hogy ugyan jó volt, mert kipróbáltátok, de nem kell erőltetni ami nem megy. Szerintem ezek után nem fog rólad csúnyán beszélni másnak, és akkor mindenki befogja a száját.


Az előzőnek pedig: k...va az, aki pénzért fekszik le egyás után, vagy egyszerre több férfivel. De még arra is lehet mondani, aki ajándékok reményében, érzelmek nélkül folytat viszonyt pasikkal, vagy akár csak eggyel is. A kérdező rájött hogy nem szerelmes. És kész. És nagyon becsülendő, hogy inkább szakít, mint becsapja a másikat, akármilyen is az a másik.

2009. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!