Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjam így, vagy szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam így, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt egy fiúval, akivel egyszer feküdtem le. Nagyon sok minden zavart az egészben, például, hogy nem volt benne semmi romantika, érzelem, meg az is zavart, hogy zokniban volt, meg nem bírok ennyi szőrt(hiába, ez van). Volt egy beszólása közbe, amin jót nevettem, de akkor se oda illett: "Beszél hozzám." Elég sokan tudják, hogy lefeküdtem vele, hogy lehetne szakítani úgy, hogy másoknak ne úgy jöjjön le, hogy csak szexelni akartam vele, vagy, hogy egy k*va vagyok. Gondolkoztam azon, hogy el kellene fogadnom, de nem szeretem annyira, hogy ezt megtegyem. Hogy szakítsak, hogy ne én legyek a gonosz?
2009. máj. 17. 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám azonnal. Ha jobb lesz a dolog, akkor megérte. És egy férfi is tud szőrt vágni/borotválni, ha ez fontos a párjának. Szerintem beszéld meg vele, ha elégnek érzed magadat és őt hozzá. Ha nem, akkor meg rakjad k. Aki ismer, és megkérdezi, majd megmondott, hogy a dolog nem működött. A maradékot meg nagyívben....
2009. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen MINDENKINEK a kommentjét, jól esett, hogy utat mutattatok, de ezt a döntést már nekem kell meghoznom, viszont megfogadom a tanácsaitokat. Ha hozzászólásod van a témához azért még írhatsz, mert érdekel mindenki véleménye!
2009. máj. 18. 16:31
 13/13 anonim ***** válasza:
02:40 Nekem meg ez a véleményem rólad: k.cs.g f.szkalap XD Na ez hogy tetszik? XD XD XD
2009. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!