Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjam a nyaralást vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjam a nyaralást vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátom(26éves) azzal nyaggat egy ideje hogy menjünk vhová nyaralni. Fél éve vagyunk együtt, de egy ilyen nyaralás nem olcsó,és mivel én még tanuló vagyok, a költségeim a szüleimre hárulnának. De mégsem állíthatok oda anyához, h bocsi ennyit meg ennyit fizessél már ki nekem. A párom azt mondta kifizeti nekem, de én emiatt rosszul érzem magam. Ti mit tennétek a helyemben?:(

19L


2010. márc. 13. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ajánlotta fel, hogy fizeti, és szeretitek egymást, miért éreznéd rosszul magad? =)
2010. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mert nem szeretem ha fizetnek helyettem, vagyis olyan mintha kihasználás lenne, pedig nem az:$!!!:) tudom furcsán hangzik,szeretek megállni a saját lábamon,és nem a pénzért vagyok együtt senkivel sem.

a bnőim viszont azt mondták fogadjam el, mert ezzel meg megsértem őt..:s

2010. márc. 13. 00:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elmegyek a barátoddal szívesen.Így megőrzöd függetlenséged és a bpárod se nyaral egyedül.
2010. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nemértettem sosem. EGy komoly kapcsoaltban hol minősül ez kihasználásnak? Majd "kárpótolod" valahogyan =) Én is megsértődnék, ha a barátnőm nem jönne el velem. Szerintem menj.
2010. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21 f vagyok,nagyon szerethet a sracc,es szerintem is fogadd el mert o akkor fogja jol erezni magat,vagy esetleg probald meg hogy mond azt neki menjetek valahova olcsobb helyre mert te azt nem tudod megengedni magadnak,es ha akkor is azt mondja hogy o fizeti menjel el nyugodtan,mert en is fizettem a baratnomnek kirandulast,egy kicsit kellemetlen volt neki elso ket nap,de utanna megbeszeltuk hogy majd nekem ledolgozza :))) poenbol talaltam ki csakhogy feldobjam a kedvet,persze nem varnam el,azert tettem mert szeretem,es nem banom hidd el.
2010. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is elfogadnám a helyedben! Majd valahogy "visszafizeted" Együtt vagytok, szeretitek egymást, akkor ne a pénzről szóljon a dolog! Nálunk ez úgy működik, h az fizet, akinek éppen pénze van!

De ha tényleg nagyon kellemetlen neked, akkor menjetek olcsó helyre, vagy sátorozni.... De ne maradjon el a közös nyaralás!!

2010. márc. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megértelek teljesen. Én is kellemetlenül érzem magam, ugyan ebben a helyzetben vagyok. Én azt találtam ki, hogy mivel csak augusztusban megyünk, előtte még tudok dolgozni 1 hónapot. Ha nem is elég mindenre, legalább arra igen, hogy néha én fizessem az ebédet, vagy bármit és így nem fogom annyira rosszul érezni magam.
2010. márc. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha lehetősége van vinnie magával fogadd el,szép élményeket szerezhetsz,magadnak és neki is!Ez tőle egy igazán gáláns,férfias ajánlat.Veled akar kikapcsolódni,veled szeretné jól érezni magát,ne foszd meg őt ettől, csak a "makacsságod" miatt!Érezd jól magad!:)
2010. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!