Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom (7hónapos kapcs)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom (7hónapos kapcs) online videoszex oldalon chatel, akkor a barátom tulajdonképpen megcsal? Vagy így kell elfogadjam a kapcsolatunkat, mert a pasiknál ez természetes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Uhh hát én biztos, hogy agyvérzést kapnék ha megtudnám.
2010. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem természetes, verd ki a hisztit, mert ez már üti a megcsalás kategóriát.
2010. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sem természetes, ha már chatel is. Addig oké, hogy videókat néz, de ki tudja miről beszél a lányokkal az oldalon...
2010. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem korrekt. Arra utalhat, hogy az ágyban nem klappol minden köztetek, és Ő valami többet akar. Beszélgess el vele arról, hogy mit szerete, és ha nincsenek nagyon elvi kifogásaid, legyen úgy. HA vannak, érdemes szakítani most, és nem hónapokig esetleg évekig, vagy akár évtizedekig agonizálni.
2010. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem természetes. Enyém is ezt csinálta, rá is ment a kapcsolatunk, mert másokkal többet foglalkozott...
2010. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves a pasid? Az enyém is ezt csinálta, hatalmas cirkuszt csináltam belőle, aztán a vége az lett hogy úgy megaláztam, hogy alig akart felállni és jó időre elment a kedve a szextől. Engem nagyon bántott a dolog, a barátnőim meg azt mondták hogy hülyeség volt ezért patáliázni. De szerintem meg jogos volt. Heti 5 szex mellett nehogy már szutykokat nézegessen...
2010. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem szerelmes beléd. Nem kell ebből hisztit csinálni, csak visszább kell venni a kapcsolatból.
2010. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
biztos, hogy szerelem kérdése?mert azért neki olyan lány úgy sem kellene kapcsolatra, bemutatni a szüleinek, meg ilyenek...a szexben amúgy megfelelési kényszere van nálam
2010. jan. 22. 09:52
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
istenem de naív vagy...te jó ég..
2010. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szarul esne, de mielőtt követed a sok hisztis, idegbeteg pics@ tanácsát, előbb próbálj vele beszélni.
2010. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!