Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy elfogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy elfogadjam a barátnőm kövérségét?

Figyelt kérdés
Minden más tekintetben tökéletes, szeretjük is egymást, ugyanúgy sokat kívánja a szexet mint én, megértő, szeret, stb. csak sajnos nagyon kövér és nekem ez nem tetszik. Mindig is a vékonyabb nők jöttek be és azt hittem, hogy ez nem fog zavarni, de sajnos zavar. Nem lehet vele erről beszélni, mert megsértődik, ha szóbahozom a témát.
2010. dec. 8. 12:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Hány kg a barátnőd? És te mennyi vagy? Nagy az alkati különbség köztetek?

Amúgy ne lepődj meg, de minden lány megsértődik, ha az alakjával piszkálod.

2010. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy zavar téged ez a dolog.Ha nem hajlandó rajta változtatni, akkor keress mást.Olyannal kell lenni, aki bejön minden tekintetben.
2010. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jön egy vékony csaj akinek te is bejösz rögtön dobni fogod a ducit még akkor is ha vele jobb a szex
2010. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Tornázzatok együtt. :P
2010. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg lefogyna sok-sok kilót az lenne a bajod hogy lóg, és petyhüdt a bőre, meg a melle :S
2010. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ez bizony kapcsolatbontó. Megváltoztatni nem tudsz senkit, főleg nem erőszakkal. Mondd meg neki őszintén, hogy téged ez zavar, és nőjön fel és ne sértődjön meg mindenen, mert baromira gyerekes. Szóval beszéljetek felnőtt módjára. De valószínűleg dobni kell.
2010. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyunk már fiatalok, mindketten túl egy-egy váláson és ilyen korban már nem válogathat úgy az ember és örül, ha talál olyan párt, aki hajlandó napi rendszerességgel szexelni, mert sajnos a negyvenes nők megelégszenek jóval kevesebbel is. Ráadásul én meg elég vékony vagyok, tehát az sem biztos, hogy sok más nőnek bejönnék, lehet hogy másnak meg velem volna hasonló probémája. Viszont amúgy meg szeretem, csak ha ránézek a testére, akkor nagyon szomorú leszek.
2010. dec. 8. 12:25
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Szereted? Basszus csak azért vagy vele mert nincs más :S
2010. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%

Nem tetszik a teste mégis akár naponta többször is megk...ed?

Inkább nem minősítelek

2010. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

nézd!

1, fogd diétára + futtasd reggel-este 10 km-t

2, dobd

3, kibírod


ez a 3 lehetőség van röviden

2010. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!