Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy elfogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy elfogadjam a barátnőm kövérségét?

Figyelt kérdés
Minden más tekintetben tökéletes, szeretjük is egymást, ugyanúgy sokat kívánja a szexet mint én, megértő, szeret, stb. csak sajnos nagyon kövér és nekem ez nem tetszik. Mindig is a vékonyabb nők jöttek be és azt hittem, hogy ez nem fog zavarni, de sajnos zavar. Nem lehet vele erről beszélni, mert megsértődik, ha szóbahozom a témát.
2010. dec. 8. 12:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, honnan veszitek, hogy nem szereti.De hisz mondta is, hogy minden más szempontból tökéletes.Olyan nagy kérés lenne a csaj felé, hogy kicsit adjon magára?
2010. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

nem tudom

Lehet úgy szeretni valakit hogy undorodok a testétől?

2010. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Jó, azért ne használjunk ilyen nagy szavakat, hogy undorodik.Ezt nem mondta, csak azt, hogy nem annyira tetszik neki.Ez pont olyan, mint mikor vki elvesz egy nőt, és a nő szülés után elhízik.Na, akkor mi van?Akkor egyből kiszeret belőle, vagy mi?Nem, csak nem tetszik a teste, de attól még szeretheti.
2010. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Jó, oké "csak" zavarja meg

ha ránéz a testére, akkor nagyon szomorú lesz.

2010. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

DE a példádban a nő szülés előtt még tetszett a férfinak.

Vagyis amikor megszerette tetszett a teste is

Itt erről szó sincs. Jó vele a szex mert szerti naponta ...

2010. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
hát akkor dobja ki, vagy viselje el, most mit lehet erre mondani?max az lenne a megoldás, hogy beszéljen a csajjal, h változtasson,de ha ő sem egy Adonisz, akkor a csaj joggal lehet megsértődve.Ez egy ördögi kör:-D
2010. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Ha akkor jó volt, amikor vele összejöttél, akkor most is legyen jó. De ez akkor érvényes, ha akkoriban is ilyen kövér volt!

Amit esetleg bevethetsz: készíts neki olyan kajákat, ami nem hízlal, vezess be olyan étrendet, amitől fogyhat. De ne mondj semmit, mert akkor megbántod. Úgy csináld, hogy ne jöjjön rá, hogy téged zavar a kövérsége!

26/N

2010. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Azért ez is gáz, amit az utolsó ír, hogy lehet eltitkolni azt, ha valami nem tetszik?
2010. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

"ilyen korban már nem válogathat úgy az ember és örül, ha talál olyan párt, aki hajlandó napi rendszerességgel szexelni"


ahaha remek szempont :D ha így nézzük, mi jobb neked: egy kövér nőt dugni vagy egy vékonyabbat nézni?


Néha nem értem az embereket. Mármint csomó dolgot írnék, de inkább... eh.

2010. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
74%

Mit kell rafkózni, meg "jaj meg fog sértődni", úr isten, a nőnek MAGÁTÓL kéne hogy legyen annyi esze és önkritikája hogy nem akar dagadt disznó lenni, önmagáért és az egészségéért is le kéne fogynia... Nyugodtan meg lehet neki mondani hogy "figyelj drágám, aggódok az egészségedért, le kéne kicsit fogynod mert túlsúlyos vagy, és ez nem normális. Segítek, ha szeretnéd, főzök neked, kitalálunk egy jó kis diétás menüt, sportolhatunk együtt, rám is rámférne, mit szólsz hozzá?"


Ha nem megy bele mert képtelen megemelni a hájas fenekét, meg képtelen lemondani az egészségtelen ételekről, akkor meg hagyd a francba ezt a nőt, kell neked olyan társ akinek nulla akaratereje van, aki mindig a "kisebb ellenállás felé megy", nincs kitartása, nem igényes magára stb?

Egy alapos egészségügyi vizsgálat se ártana neki, hátha valami hormonális gondd van a háttérben, bár elég valószínűtlen hogy erről van szó, csak szeretnek ezzel magyarázkodni a lusta emberek. Olyan hogy "alkatilag kövér", egyszerűen nincs... Lehet hogy hízásra hajlamos, hát akkor erőltesse meg magát 2x annyira mint a többi ember, sportoljon 2x annyit. ennyi.

2010. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!