Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm finnyás a szexben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm finnyás a szexben, és ez vitákat okoz köztünk. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Édes lány, de eleinte az a tipikus "még a f*szt is szalvétával fogja" típus volt. Szerencsére nagyon sokat javult a helyzet, de van egy aprócska dolog, ami nekem még hiányzik az ágyban.

Ő nem szeret csókolózni orál után/közben. Mármint akkor, ha én nyaltam őt. Ha ő szokott, akkor nincs ilyen gondja. Részemről sem gond, ha utána csókolózunk, úgy vagyok vele, hogy ha undorító lenne, akkor nem hagynám, hogy a szájába vegye.

Az a baj, hogy ő nyalás nélkül nem igazán tudja élvezni az együttléteket, de nekem meg nagyon hiányzik, hogy sok csók legyen közben, ami így viszont miatta offos. Ha próbálkozom, eltol, elhúzódik, stb. Azzal jön, hogy ez így nem gusztusos neki. Próbáltam beszélni vele erről, de kibúvót keres, nem akar úgy csókolózni szex közben, hogy előtte már nyaltam őt. A legutóbb összevesztünk, konkrétan közöltem vele, hogy ha undorító szerinte, akkor ne várja, hogy nyalogassam. Szóvalaz van, hogy ki van rám akadva, hogy nem figyelek arra az ágyban, hogy neki jó legyen, mert nem nyalom ki (azóta). Miközben ez ott kezdődött, hogy ő nem figyelt rám.


tegnap 23:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Keress mást, aki megfelel neked.
tegnap 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
És kézzel képtelen vagy a csúcsra juttatni? Most komolyan, nem a nyalás a petting egyetlen módja. Olyat semmiképp nem kényszerítenék rá a másikra, ami számára undorító. Ha nem tudod elengedni a csókolózást és képtelen vagy normális előjátékra nyalás nélkül, akkor érdemes elengedni a dolgot.
tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Keressetek mást. Én sem smárolnék így.


Úgy kell párt keresni, hogy mindenben megfeleljen, nem úgy, hogy rá kell kényszeríteni dolgokra, mert neked azok muszájok.

tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Képzeld el, kézzel is csúcsra tudom juttatni, csak jobban szereti a nyalást. Szokta mondani, hogy az sokkal jobb neki, kéri is sokszor. Ami nem lenne gond, én is szeretek nyalni. De egyszerűen hiányzik, hogy csókolózzunk.
tegnap 23:50
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Töröld meg a szádat, mielőtt megcsókolod.
tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mást kell keresni ha neki undorító.
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy hiányzik közben, de akkor tényleg más nőt kell keresned akivel egyeznek a szexuális preferenciák.
ma 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igyál egy korty vizet (vagy nyeld a nyáladat) mielőtt csókolóztok. Ha csak az ízével van baja és nem elvi kérdés, akkor ez segíthet. Én sem szeretem a saját ízemet, egyszerűen undorodom tőle (pedig szeretem a testemet, és ha én ízlelek férfit, azzal sincs semmi bajom, de valahogy a női testnedv kóstolása bizarr, nem esik jól).
ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2024: amikor a szexben mindent mindig meg kell kapni úgy, ahogy akarod.


És akkor megy a pikacsufej, hogy miért nincsenek kapcsolatok.

ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 he84 ***** válasza:
Igaza van az 5-ös válaszolónak kérdező. Orál adása után töröld meg a szádat és körülötte. Én megértem a barátnődet, hogy nem túl szívesen csókolózik úgy, hogy a szádon van az ő hüvelynedve. Amikor ő ad orált neked, az más, ott nem lesz spermás kívül a szájánál. Én is nőként a barátommal nem csókolóznék úgy, hogy orált adott nekem és még hüvelynedves a szája. Szerencsére ő olyan, hogy mindig utána magától megtörli.
ma 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!