Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bunkó voltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó voltam a barátommal? Hogy tegyem jóvá ezt?

Figyelt kérdés
Volt egy családi/baráti összejövetel náluk, grilleztünk, iszogattunk. Neki elkezdett fájni a hasa meg a feje kb este 10 körül, nem érezte jól magát, hasmenése is volt. Én bekísértem, készítettem ki neki gyógyszereket, vízet, lavort stb stb és bent maradtam vele egy kis ideig, de mivel megszólalni sem bírt+félálomban volt, ezért gondoltam hagyom nyugton, adtam neki egy puszit és mondtam, hogy bármi van szóljon, de bejövök hozzá nemsokára csak elköszönök a családtól. Mondta, hogy menjek nyugodtan ő úgysem bír most megszólalni sem. Kimentem és a családja meg kérlelt, hogy még maradjak kicsit, a párom úgyis alszik, jobban is szeret ilyenkor egyedül lenni stb+azt éreztem maradnom kell, hogy kedveljenek, mert ez a második alkalom hogy találkoztam velük. Nyilván párom nélkül nem is volt sok kedvem velük beszélgetni, de ő meg benéztem újra és már aludt így nem akartam zavarni azzal, hogy bemászok oda, világítok stb. Még kb. egy órát kint maradtam a családdal, de 20 percenként benéztem hozzá és továbbra is aludt. Utána befeküdtem mellé, fel is ébredt, mondtam, hogy fent maradok vele egész éjjel kérés nélkül, meg szóljon ha bármi kell stb. Erre lecseszett, hogy örül, hogy ennyire jól szórakoztam, miközben ő a halálán volt. Ezután fent maradtam vele éjjel 5ig, de egymáshoz sem szóltunk mert szegény csak szenvedett. Nagyon rossz barátnő voltam? Tényleg semmi rossz szándék nem volt bennem, végig aggódtam, hogy jól legyen, csak azt hittem azzal segítek, ha békén hagyom…

ma 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltál semmi rosszat, ő volt irritált így, h szarul volt. Majd ha jobban van, beszéljétek meg, akkor derül ki ki a hülye (az elbeszélés alapján te szerintem nem).
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Erre lecseszett, hogy örül, hogy ennyire jól szórakoztam, miközben ő a halálán volt."


Ha volt ereje lecseszni akkor biztos nem halálozott. Tudod amúgy mit csinálnék? Elzavarnám a halál f@szába ha már a halállal jött elő. De te gondolom, hogy nem fogod. Úgyhogy magyarázd el neki telón keresztül, hogy még nem lesz jobban nem fogsz vele találkozni mert egy nem érdemli meg miközben ő mondta, hogy menj ki, másodszor nem látta, hogy mennyiszer néztél be hozzá, harmadszor nem akarod tőle elkapni a betegséget és majd az anyja ha akarja ápolja. Ne hagyd magad neki mert úgy le fog amortizálni mint a pinty. Állj ki magad mellett, örüljön, hogy egyáltalán néztél rá és kérjen bocsánatot ő mert ő volt a kőbunkó veled és nem fordítva.

ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Önző kis pöcs. Nem tud egyedül kakilni? Feküdjön, pihenjen. Ha anyuci kell neki, hogy sajnálgassa, akkor őt hívja be, ne téged.


Túl jó voltál hozzá így is.


Én mondjuk nő vagyok, de magam szeretek szenvedni. Ne nézzen, sajnálgasson senki és főleg ne kapja el, hogy egy légtérben van velem.

ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túloz a barátod. De próbáld vele megbeszélni, hogy ez így nem volt egy szép beszólás tőle...
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a barátod meg is bánta azóta, gondolom sehogy sem lett volna jó, amikor beteg volt. Ezt beszéljétek át! De Ő kérte maradj a családjával, és Te rendszeresen ránéztél. Férfiként azt mondom, nem hibàztàl, sőt nagyon jó voltál hozzá. Beszéljétek át, de a párodtól meg az lenne a minimum, hogy bocsánatot kér Tőled. Kívánom, hogy sikerüljön megbeszélni, és hogy kibéküljetek!
ma 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!