Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsal? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsal? Hogy járjak ennek a végére?

Figyelt kérdés

Lassan két éve élünk együtt. Mostanában feltűnt, hogy vannak szexi fehérneműi, de sosem látom, hogy hordaná. Néha felbukkannak a szennyesben, a szárítón, de rajta soha nem látom. Más nő nincs a házban, az ő mérete, én nyilván nem hordok ilyeneket.

Szóval ez nagyon fura.

Naponta szexelünk, igazából rendben is van a szexuális életünk, ő is kezdeményező. Mondjuk egy ideje már nem vagyunk túl spontának a hétköznapokban(csak hétvégén), többnyire zuhany után fekszünk le. A kedvemért soha nem vesz fel szexi fehérneműt, ami nem baj, annyira nem hiányzik, a kis pamut, semmi érdekes fazon, semmi csipke, semmi extra fehérneműiben is nagyon tetszik, csak olyan furcsa ez az egész.

Semmi nem változott a kapcsolatunkban a rossz irányba. Vannak közös programjaink, ugyanúgy törődöm vele, mint eleinte, és ez kölcsönös.

Igazából a szexi fehérneműkön kívül semmi gyanúsat nem látok. Nem vonul el chatelni, nem tűnik el random. Igazából boldog, amikor otthon végre találkozunk, ölelget.

Nem akarom gyanúsítgatni, mert amúgy minden rendben van, és csak a fehérneműire alapozom a feltételezésemet, de ez nem hagy egyszerűen nyugodni.


tegnap 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha láttad a fehérneműit, biztos ő is tudja, hogy tudod, hogy vannak neki ilyenjei is. Légy egy kicsit kezdeményező, szenvedélyes, és kérd meg, hogy vegye fel neked valamelyiket egyik este! ;)
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elég fura, hacsak nem fehérnemű-modell. Mert olyan van, hogy munkahelyre az ember a kényelmes pamut fehérneműt veszi fel (hisz úgysem látja senki), és otthon a párja kedvéért a szexit, na de hogy fordítva? Márpedig ha ki szokta mosni, akkor hordja is. Szerintem ha megkéred, hogy vegye fel a kedvedért is, az még nem oldja meg azt a rejtélyt/problémát, hogy valamire eddig is használta.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gergelice16 ***** válasza:

Látszódna a kapcsolaton, ha megcsalna. Azok az emberek, aki ilyenre képesek, azok rendkívül önzőek, amit biztos felfedeznél volna már korábban a magaviseletén, és össze se jöttél volna vele.

Egy kapcsolatnak a bizalom az alapja, ha elkezdesz kételkedni a társadban, akár joggal, akár tévesen, az nagyon tudja rombolni a kapcsolatotokat. Szóval szerintem jobban tennéd, ha egyáltalán nem keresnéd a jeleit annak, hogy megcsal, hanem megbíznál benne. Én a helyedben inkább vállalnám a megcsalás utáni szégyent és fájdalmat, minthogy megkockáztassam, hogy a gyanakvással aláássam a kapcsolatot.

tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A "naponta szexelünk" mellett nem hinném, hogy lenne energiája mással is. Az mondjuk szerintem egy elég béna tanács, hogy dugd a fejed a homokba és majd milyen jól fog esni a megcsalás utáni szégyen...Úgyhogy én azt javaslom, egyszerűen kérdezz rá. Ne gyanúsítgasd, ne számonkérés legyen, csak amikor látod, hogy ott van a cucc a szárítón, akkor valami vicces megjegyzéssel utalj rá, hogy még nem is láttad ebben, pedig bírnád. A reakciójából úgyis sok minden kiderül majd. Valószínűleg csak valami ártalmatlan dolog.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg fura, hogy hordja őket, de te soha nem látod rajta. Az nem lehet amúgy, hogy azért nem, mert zuhany után szoktatok szexelni és addigra már leveszi és nem ilyenben alszik? Van olyan nő, aki munkához vesz fel szexibb fehérneműt, mert igaz, hogy azt senki se látja, de ő magabiztosabbnak érzi magát benne. Nem gyakori, de van ilyen, lehet a barátnődnél is hasonló magyarázata van a dolognak. Ha megcsalna, akkor valami más jele is lenne, ráadásul akkor lehet jobban akarná titkolni a fehérneműit és nem dobná be simán a többi szennyes közé, ahol te is látod.

Ha felhozod, hogy szoktad látni őket, akkor a reakciója sokat elárulhat. De semmiképp ne gyanúsítsd, csak említsd meg.

tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos van OnlyFans fiókja, vagy valahol vetkőzik a neten.
ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig ha van neki ilyen és mossa akkor használja. Mi az, hogy ne szabad gyanúsítani? Én kerek perec rákérdeznék, hogy a akkor most mi van. Ha magabiztosabban érzi magát ilyenben a munkahelyen akkor tudja, hogy ebben szexibb és így nem hiszem, hogy ha szexibbnek érzi magát ilyenben akkor sosem veszi fel a pasijának. Nem kell minden nap, na de, hogy sosem? Egyszerűen a pasija nem is tud a létezésükről ha nem látná száradni? Minden nő szeret tetszeni. Ha pedig vett ilyeket akkor tudja, hogy jól néz ki benne. Erre sosem mutatta magát a pasijának? Az, hogy egy fiatal nő vagy akár férfi naponta szexel a párjával nem jelenti, hogy mással sosem. Egyszerűen ilyen a lobidója. Én is tudok naponta többször szexelni a párom (nő) meg nem is mondom..

Én körülneznék a munkahelyén, hogy ki az akivel esetleg kavarhat.. Főnök, kolléga.. Vannak munkakörök ahol munkaidő alatt el lehet egy gyors menetet intézni.. Így jöttem össze a párommal, vagyis van ilyen.. És akkor nem kell csetelni, nem kell hívni, tudjuk mikor találkozunk, reggelente munkában.. Esetleg nem minden nap van köztük szex, lehetőség szerint de mivel többször látni a fehérneműt száradni így azért az asszonyka "felkészülten" jár munkába. Jó, persze, hogy én nem tudom pontosan így e van.. De az biztos, hogy ha a nőnek eszébe sem jut, hogy mutatkozzon ezekben otthon akkor ott valami nincsen rendben. Mert mint írtam amelyik nő szereti az ilyet az tetszeni is akar.

ma 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!