Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt érzem megcsal a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem megcsal a barátnőm. Tehetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel. Eleinte minden zökkenőmentes volt. Rossz híre volt a lánynak, r.bancnak állították be. Megismertem és én ennek nem láttam jelét. Amikor rá kérdeztem, hogy ez és ez igaz e, letagadta sírva, miközben a barátai elmondták az igazat. Gyanús nekem, hogy a telefonját lekódolja, viszi magával, hozzá se érhetek, ha előttem hagyja, kikapcsolja a wifit, mobilnetet. Aljas voltam és 1x belenéztem a telefonjába, nem találtam semmit, de az gyanús volt, hogy a böngészési előzményeket, a közösségi oldal keresési előzményeket, sőt még a hívás előzményeket is kitörli, még azt is, ha én hívtam. Próbáltamvele beszélni, hogy rosszat érzek, de csak támad engem, ideges lesz, azzal jön, hogy neki ez sok, meg elhagy stb. Jól érzem, hogy van vagy lehet harmadik személy? Szeretem és csak az igazság érdekelne, ezért nemhagyom el egyből, mert biztosra nem tudom mi lehet, de érzem, hogy hazudik.


28/F

Bnőm 24/N



2021. máj. 6. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Én tuti kiszeretnék belőle ezután. Technikailag az lenne a legjobb lépés ha elhajtanád a picsába mert így már kevés hozzád és fölöslegesen ne rabolja az idődet és a pénzed.
2021. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem csal a megérzésed. Ez a sztori gáz, a csajod hülyén és gyanúsan viselkedik. Komoly kapcsolatnak nem való egy ilyen drámakirálynő, aki körül állandóan zűr van. Persze van, aki ezt szereti.
2021. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon gáz! Sose törlöm az előzményeket nincs titkolnivalóm.
2021. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

A hívási és böngészési előzményeket rendszeres szokásból szerintem csak az emberek három csoportja törli:

1. A párjukat megcsalók, akiknek titkos szeretőjük van.

2. Paranoid személyiségzavarban vagy paranoid skizofréniában szenvedők.

3. Titkosügynökök.

4. Valamilyen okkult, titkos szekta vagy szélsőséges politikai szerveződés tagjai.

5. Online szerencsejátékozó szenvedélybetegek.

6. Titokban prostitúcióból jövedelmüket kiegészítők.

Ezek közül a harmadik lehetőség szerintem ki van zárva, mert akkor a szembesítésekre nem érzelemkitörésekkel, hanem előre begyakorolt, hűvös módon reagálna. Így marad a többi lehetőség, amelyek bármelyike szerintem elég ok arra, hogy alaposan megfontold a szakítást.

2021. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
#4 voltam, most látom, hogy elírtam, elnézést. Természetesen nem három, hanem hat lehetséges csoportról szóltam.
2021. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy nem velem van a baj akkor. Őszintén jobban érezném magam, ha lebukna vagy le tudnám buktatni akkor nyugodtabb lennék.
2021. máj. 6. 10:31
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Jól érzed. Titkol előtted dolgokat. A rbnc mindig az marad.Ezt nőként írom, és vállalom azok leszavazását is, akik magukra ismernek, meg hisznek a mesékben.
2021. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi a faxért szeretsz egy ilyen nőt? Mi az amit megláttál benne? Vagy csak annyi, hogy szép?
2021. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Én is sokszor kitörlöm,bármikor belenézhet a telefonomba,de le van kódolva,nélkülem nem tud belépni.

Én is rib...anc voltam mások szerint,ha szerelmes vagyok,akkor nem kell más,de ha nincs senkim nem vagyok szent.

Nagyon idegesítő lehetsz.Szép kis barátai vannak.Ha zavar,hogy előtted másokkal is volt,hagyd el.

2021. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az számomra nem releváns, hogy előttem ki volt, az viszont az, hogyha érzelmileg visszaél és erkölcstelen velem szemben. Ő nem egyedülálló így azt hiszem van jogom arra, hogy meg tudjam, hogy átver vagy megcsal. Ameddig én etetem és nálam lakik, addig azt hiszem van jogom az igazságra és ha ez igaznak minősül van jogom arra is, hogy okkal szétváljunk.

Kedves utolsó, nem hiszem, hogy van tárgyalni valónk, arra pedig ne legyél büszke, hogyha szingli vagy fűvel-fával, így az hogy pletykáltak rólad igazságra emelkedik.

“Aki krvának áll, az ne sírjon ha bszni kell..”

2021. máj. 6. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!