Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom nem becsül meg?

Figyelt kérdés
Más fiúk/férfiak mindig elcsodálkoznak rajta hogy vele vagyok együtt, mert "kaphatnék jobbat is". Mondogatják hogy milyen szerencsés gyerek, mennyire lennének a helyében, tökéletes barátnő vagyok, próbálkoznak, ilyenek. A barátom viszont nem így gondolja... Régen minden rendben volt, tökéletes volt a kapcsolatunk. Ugyanannyira szerettük egymást, de ma már én jobban szeretem őt, mint ő engem. Egyszerűen kevés vagyok a szemében, nem becsül meg. Hogy viselkedjek, min változtassak, és mit csináljak? :\

2013. dec. 21. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit tegyek ha a barátnőm nem becsül meg?
2013. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megalázva érzed magad, akkor nincs keresnivalód ez mellett az ember mellett...
2013. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt köztetek valami vita, ami miatt így érez? A barátnőm is mindig ezt vágja a fejemhez, pedig nagyon szeretem.
2013. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebből még nem volt vita. Pont az zavarta hogy túl sokan próbálkoznak nálam, és ezért tartózkodó volt egy kicsit, de ezt már megbeszéltük és minden rendbejött. Mindenki azt mondja hogy szakítsak vele, de nem akarok. Nem bírnám elhagyni, akkor már inkább hagyjon el ő, ha ezt akarja. Teljesen semmibe vesz, egyáltalán nem látja meg bennem azt amit mások igen. Nem bunkó, csak nem foglalkozik velem. Már nem érzem hogy fontos vagyok neki. Régen mindentől óvni próbált, éreztette hogy én vagyok a mindene, de ez már elmúlt. Mindig én keresem, úgy viselkedik mintha csak megszokásból lenne velem. Elvileg most találkozgat más lányokkal is.. Két hetes szünetünk van, végre lenne időnk egymásra, és egész végig nem ér rám. Azt mondta 2 olyan nap lesz amikor lehet hogy tudnánk találkozni, mert nem ér rá. Erre mit mondjak...? Gyűlölöm hogy így megváltozott, de nem akarok vele szakítani. Mit tegyek?
2013. dec. 21. 17:42
 5/6 anonim válasza:
Most velem is ez van. Mi lett veletek?
2015. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
tuti kúrogat másokkal is! a szünetben ugye neki mindent szabad....szerintem hagyd örökre békén
2015. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!