Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsül meg eléggé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsül meg eléggé a barátom?

Figyelt kérdés
Rendes lánynak tartom magam,és nagyon szeretem a barátomat. Már több éve vagyunk együtt(távkapcsolat)de tervezzük az összeköltözést. Nekem ő az első minden téren. Szerintem a külsőmmel sincs probléma,mert igényes vagyok,és jó az iskolai végzettségem is. Nos,szerintetek miért nincs igénye barátomnak arra,hogy többször keressen,udvaroljon stb. (Nem anyagi értelemben gondolom az udvarlást) Már rákérdeztem nála,azt mondja,hogy szeret... de én mégis olyan furcsának találom,hogy nincs annyira nagyon oda értem. Szerintetek?
2012. jún. 28. 23:23
 1/3 Hanariko ***** válasza:

hát lehet hogy nem az a típus, aki kimutatja. Persze ettől függetlenül ez szarul esik a nőnek/másik félnek.


Az hogy csak mondja, hogy szeret, szerintem nem elég. Még ha tényleg nem az a típus is aki ömleng meg agyondicsér, akkor is valamicskét csak kéne mutatnia. Mondani mindenki tud mindent. Az nem elég. Beszélj vele komolyabban!

2012. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a távkapcsolat úgy indult ki hogy nem ismertétek egymást, csak neten vagy valami, akkor ne csodálkozz. Ha a való életben is ismertétek egymást, csak elköltözött, vagy egyéb, akkor már nem szeret annyira, úgyhogy gondoljátok meg az összeköltözést. Nem akarlak elbizonytalanítani, de lehet hogy ez van. Persze az összeköltözés megint kiválthatja belőle a szerelmet, amit eddig érzett, mert lehet hogy a hiányod kiölte belőle.
2012. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Unalom megszokás, és közeleg a vége! Ilyen helyzetben nehogy összeköltözz vele!!!! Eldurvulhat!

Amúgy te mennyire becsülöd magad?


A többit később. Jó éjt!!

2012. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!