Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom bulikban, más lányokat ölelget?

Figyelt kérdés
Most láttam egy képet róla, hogy mást lányt ölel, aki szinte bele van már fúródva a karjaiba... Elfogott hirtelen az az érzés, hogy szinte szart sem érek már lassan számára, mert mindig csinál valami ilyet :S más lányok képei alá bokol, meg van ilyen választós kép, hogy ki melyiket választaná, és legtöbben odaírták, hogy barátnőjüket, és ő meg választott... most palira venne, vagy én vagyok túl hülye, hogy ezeket hagyom?

2012. jún. 28. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi... már ha meg nem sértődsz. Ha zavarnak ezek a dolgok, kérd meg, hagyjon fel velük. Ha nem teszi, hagyd ott...
2012. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ha ez téged zavar, akkor nem nevezhető normálisnak a dolog. Ismerek olyat, akit nem zavarna, de a legtöbb embert azért igen.
2012. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat sry ahogy mar az elottem szolo is irtam h...lye vagy bocsi a kifejezesert de na jo buta az nem annyira provokalo :) ne hagyd magad nem v agy te 1 jatek akit rancigalni lehet es kihasznalni. legyen sajat velemenyed dontesed kerd szamon mond neki neked ez igy nem mgey ha tovabb ezeket csin es kesz.. 23 F
2012. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de drágák vagytok :) am nem bántott meg a hülye szó, mivel ő is minden nap valamiért lehülyéz... szal már megszoktam :D De am ha meg a sarkamra állok, akkor meg vita lesz belőle...
2012. jún. 28. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha vita lesz belőle? Másképp hogy akarod érvényesíteni az igazadat?
2012. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az nem tetszik, hogy a barátom valahányszor puszival köszönt egy női ismerőst a derekára teszi a kezét és rajta hagyja, amíg el nem megy mellőle a lány. Akár percekig úgy beszélget. :/ Volt ebből vita, én megmondtam, hogy sajnálom, de éretlen vagyok ahhoz, hogy ezt toleráljam. Már odafigyel erre, de most azon megy a hajtépés, hogy én fél kézzel miért ölelem magamhoz a másikat :D
2012. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Am de akkor is ha veszekedes lesz beleolle legyel nyugodt mond meg a velemenyed nobol vagy :) 23 F :)
2012. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, nem láttalak sose, ezért nem tudom eldönteni hogy normális e vagy sem. Ahhoz látnom kellene.

Ha úgy nézel ki akkor normálís hogy más lányokat öleleget.

Ha pedig amúgy akkor, nem normális.

2012. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neki nem jelent sokat a ti kapcsolatotok, azért csinálja. Nem érdekli, hogy ott hagyod vagy nem emiatt. Vagy pedig látja rajtad, hogy elnézed neki, mert bele vagy zúgva, s ezért csinálja. Valamelyik a kettő közül. De inkább mindkettőből egy kicsi.
2012. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!