Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklem a normális-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a normális-lányokat? F/15

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy sok lánynak bejövök, de csak a "páwa plázap.csa" rétegnek. Pedig egyáltalán nem úgy nézek ki mint egy mai "fukszos tróger diszkó patkány", hanem gitározom, Beatles-t hallgatok, festek stb. kinézetre meg egy átlagos srác kicsit ilyen John Lennon féle félhosszú haj, szemüveg, 183 cm, és jóképűnek mondanak. De akik ezt mondják azok mind ez a plázap.csa réteg, és a Normális lányok kb. észre se vesznek
2011. nov. 24. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond barátom. Idővel betanulod az életet.


[link]

2011. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
lehet hogy észre vesznek,csak nem mutatják ki(én vagyok erre a példaXDD)tehát a lényeg:a pláza p*csákkal ne hogy leállj,ha tényleg megtetszik majd valaki és elkezdesz beszélgetni vele akkor sztem rájön hogy te milyen klassz pasi vagy ^^
2011. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de ha rá nézzek, rögtön elkapja a fejét stb. Pedig egy baráti társaságban vagyok vele. de kb. semmi kontaktus nincs köztünk :(
2011. nov. 24. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:

megmondom öszintén h én lehet h lányvagyok de 1 csomó fiu csak a plázap.icsákat veszik észre, engem nem, mert aki normálisabb rétegbe tartozik azis sztem a menőkhöz akarnak tartozni.

én kinézetre: -átl. lány hosszú hajjal

-szemüveges

- 155 cm kicsit alacsony

-és nem mondanak rondának


akik bejönnek: -jóképüek

-szemüveg/nem szemüveg mind1 mert van akin jól is áll -muzikális és rajong a régi stilusú zenéért/festményért/stb.


ha gondolod írj! :) L/14

2011. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy elkapja a tekintetét?Én is ilyen visszahúzódóbb lány voltam,ha a srác,aki tetszett nekem rám nézett,elkaptam a tekintetem.Lehet,hogy csak nem gondolja,hogy van esélye nálad,mivel ott legyeskedik körülötted a sok kis pics...szóval kezdeményezz!Mondjuk gitározz neki valamit,én imádom,mikor a pasim nekem gitározik,vagy együtt játszunk valamit...és ne állj össze a kis ribikkel,maradj normális srác...
2011. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

örülj, hogy bejössz legalább a szép lányok közül is valakinek!!


fúú én mit meg nem adnék ha ingyen szexelhenték valami jó csajjal

2011. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az egy dolog hogy jóképűnek mondanak...kérdés az hogy komolyan gondolják e vagy csak gúnyolódnak...ezekből a lányokból símán kinézhető az hogy bókolnak neked de utána meg a hátad mögött kinevetnek hogy "bevetted a szöveget".

ésha komolyan mondják akkor akkor mi...szavak szintjén megragad a dolog?

hameg ténylegesen odavannak érted ezek a lányok akkor csak te vagy telhetetlen hogy egy másik rétegre is igényt tartasz

2011. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy rögtön elkapja a fejét szval csúnya vagy barátom. Azt hogy egy csaj azt mondja, hogy jól nézel ki, az kb annyit jelent, hogy ronda vagy. Ha egy lánynak tetszik egy pasi, nem mondja, hogy hűh, nem vagy csúnya, tökre bejövős vagy stb. Nem adja tudtára a pasinak. Ha meg amikor szemeztek és nincs meg kb az 10 mp ig tartó szemkontaktus, az azt jelenti, hogy nem is jössze be igazán. Az első hszóló, meg nagyon jól leírta az ábrával, hogy mi a büdös helyzet van.
2011. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
hmm... szerintem.... nemtudom xD én úgy vagyok vele hogy senkinek sem jövök be mivel mindenki csak a barátnőmet veszi észre, mintha én ott se lennék xD szerintem te még ne panaszkodj xD
2011. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
addig is dugd meg ezeket a ribancokat
2011. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!