Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Érdeklem egyáltalán?

Normális ez? Érdeklem egyáltalán?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 6 éve vagyunk együtt. Az utóbbi jó pár hónapban mintha nem is érdekelném. Egyszerűen elbeszél mellettem. Csak a vizsgái érdeklik, semmi más. Ha szóvá teszem, hogy én is létezem, akkor meg azt mondja, hogy ha tudnám, hogy milyen nehéz az egyetem. Dehát tudom! Én is jártam egyetemre, nem az Ecserin vettem a diplomámat! Mégis volt az egyetem mellett időm őrá, meg arra, hogy két háztartást vezessek, meg ellássak egy beteg embert. Neki nincs ideje rám. A nyáron is három hónapig véreztem egyhuzomban, nem is érdekelte. Elmentem a nőgyógyászhoz tiszta idegben, hazajöttem, meg sem kérdezte, hogy mi volt? Egészséges vagyok-e? Most itthon fekszem fekéllyel, plussz biztos felfáztam, mert tiszta vér és genny a vizeletem. Nem is érdekli. Felhívtam, nem vette fel, erre fél óra múlva visszacsörög, hogy milyen ügyben kerestem? Mondom olyan ügyben, hogy ma voltam az orvosnál. Azt mondja ja. Tegnap is itt aggódtam, hogy minden rendben legyen velem, nem is reagált, hanem elkezdett a vizsgáiról beszélni. Elegem van! Ha el akarom hagyni, akkor meg sír meg könyörög, hogy ő szeret, és öngyilkossággal fenyegetőzik.

Ha szeret, akkor miért ilyen?


2009. dec. 11. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a válasz: nem szeret.

Ezt valószínűleg te is pontosan tudod, csak félsz változtatni, hiszen 6 éve vagyto együtt.

Ő meg szintén fél egyedül maradni. Ez tart titeket össze.

Felnőtt ember vagy, dönts, mi kell neked. Ha ez, akkor ne értetlenkedj. Ha nem ez, akkor meg lépj.

2009. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tőle kellene megkérdezned, hogy mit érez, mert ezt kár találgatni. De csak annyiért ne maradj vele, mert fenyegetőzik az öngyilkossággal. Ez zsarolás, aminek nem szabadna engedned. Szerintem mivel 6 éve együtt vagytok neki az a kényelmes, hogy ebben a kapcsolatban marad, megszokta már, nem akar változtatni, de tenni sem érte. Ez olyan megszokáson alapuló kapcsolat lehet. Ti nem együtt éltek, hanem egymás mellett.
2009. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki ultimátumot.Hogya ha nem váltztat a mostanin,akkor elhagyod és azt amit itt leírtál,mond el neki is.
2009. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elkényelmesedett. azért van veled mert biztonságot adsz neki, viszont az nem nagyon érdekli mi van veled. ez nem szeretet hanem önzés. lehet egy kis szünet kéne , hogy vegye észre milyen nélküled, és gondolkodjon el mit is akar.
2009. dec. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj semmi jót ettől az embertől. Hasonló volt a férjem is, válni nem akart de semmi nem is érdekelte velem kapcsolatban. Kényelmi szempontokból ragaszkodott csak hozzám. 14 évig húztam. Nem érte meg.
2009. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!