Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem közeledik felém...

Ha úgy érzem közeledik felém és érdeklem őt, akkor lehet esetleg barátnője?

Figyelt kérdés

Egy pasival kapcsolatban úgy érzem többet akar mint barátság, érdeklem is mint embert, tehát a belsőm nagyon érdekli, szóval a "csak szexkapcsolat" kizárva. Nem tudok semmit a magánéletéről, tehát hogy lenne e valakije, ezért nem merem beleélni magam ebbe az egészbe.

Tudom hogy ti ezt nem tudjátok megválaszolni és tőle kell megtudnom, na de mégis ki mit gondol?

24L, ő 30F



2011. nov. 13. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
fontos lenne tudni részleteket is azért,mert igy nem tudunk véleményt alkotni.Mióta ismered(gondolom nem régtől,ha nem tudsz semmit a magánéletéről)...honnan,netán egy társaságba jártok?
2011. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hónapja kb. és iskolából.. estin ő az oktatásszervező
2011. nov. 13. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy csak te ringatod magad hiú ábrándokba?

Az oktatásszervezőknek nagy empatikus készséggel kell rendelkezniük. Ez a szakmához hozzá tartozik. Miért kéne tudnod egyáltalán a magánéletéről?? Mondta tőled, hogy szeretne veled egy kicsit közelebbről is megismerkedni?

2011. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondta neked?
2011. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondta, de számomra egyértelmű a közeledése. Szerintem akárkit nem hívna meg senki csak úgy beülni és meginni egy kávét, vagy igen?
2011. nov. 13. 10:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem tudsz a magánéletéről, szerintem egyértelműen nem érdekled komolyabban. Ha 2 ember párkapcsolatot tervezve érdeklődik egymás iránt, ott nagyon hamar mesélnek egymásnak a magánéletükről.


Szerintem te azért tetted fel a kérdést, hogy megerősítsük, igen, érdekled. Ennyiből tényleg nem lehet megmondani, kávézni bárkit meghívhat, aki szimpatikus neki. Egy oktatásszervező szerintem is nagyon nyitott személyiség, aki haverkodik a diákokkal.


Én arra tippelek, nem érdekled komolyabban. De ez idővel úgyis kiderül, továbbra is légy nyitott felé, hátha egyértelműen lépni fog. És akkor már biztosan tudni fogod, mi a helyzet.

2011. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy akar valamit...de az is hogy nem...

Miből gondolod hogy akar valamit és úgy közeledik feléd?Mi az a jel ami szerinted arra utal?Nem lehet hogy alapban ilyen természet és csak egyszerűen egy normális ember?Persze nem mondom hogy nem akar semmit..de nem lássál bele többet sem mint ami,mert pofára esés lehet a vége..

2011. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég sűrűn keresi a társaságomat, szeme felcsillan ha meglát és találkozunk, kettesben soha nem voltunk még csak egyszer, akkor elhangzott egy bók, tehát olyan nagyon alkalmunk sem volt magánéletről beszélni mások előtt. Meg hát az ember szeme sok mindent elárulhat, a nézése pl. Tehát nem nagy dolgok ezek, sok kis apróságok. Magánéletemmel kapcsolatban kérdezősködött már végülis, de én róla nem tudok semmit még.
2011. nov. 13. 10:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor kellett volna vissza kérdezned amikor nálad a magánéletedről faggatózott.
2011. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem tett semmi olyan dolgot, ami bizonyítaná, hogy akar tőled valamit. Annyi látszik, hogy szimpatikus vagy neki. Tehát sajnos igen, szerintem nyugodtan lehet barátnője.
2011. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!