Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek? Szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Szerelmes vagyok a volt barátom fiába

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a volt barátom pedig 37. 6 hónapot voltunk együtt és 3 hónapot együtt éltünk. A fia nem velünk volt hanem az anyjával él. Szakítottunk. egyszer egy nap elmentünk a barátnőimmel bulizni. és megismertem Lacit a volt barátom fiát. Aztán egy nap bemutatott az apjának és el állt a lélegzetem a mostani barátom nem tudja mi volt köztünk az apjával, de nem tudom mitévő legyek szerintetek?
2012. jún. 28. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
most el neki, és nyomjátok hármasban
2012. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na ezért nem jó a nagy korkülönbség:)

amúgy ugye nem komoly a kérdés?

2012. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megérdemled, ennyit tudok hozzáfűzni. Feküdj le a fiával is, legalább biztos tudod majd h az egyik szülő szeret téged, és nem lesz gond a beilleszkedéssel. (Mivel ugyebár már a papa is beillesztette.)

Gondolom utána apuci féltékeny lesz, ismét szerelmet vall, te lefekszel ismét vele, a fia megtudja, és máris vége a családnak. Sok sikert hozzá:)

2012. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de bunkók vagytok...honnan kellett volna tudom hogy az ő fia vagy sem? igen együtt éltem egy 37 éves férfival és az 20 év lehet hogy sok de jobb volt vele mint az előző párkapcsolataim nem bántam meg hogy vele voltam
2012. jún. 28. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Fektesd le!
2012. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg az apjával (exed :P ), hogy elmondjátok e neki vagy sem! De szerintem ne!

Ha a srác nem találkozik sokat az apjával, akkor elvileg nem lesz nagy gond ebből. Bár ki tudja, kiből mit váltana ki, ha ez később derülne ki... Elég sz.r helyzet, de ha szereted a srácot, szerintem emiatt ne szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2012. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!