Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szerelmes belém, de szeret, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a 7. hónapban volt egy szakítás egy hónapig. mióta újra együtt vagyunk nagyon boldogok vagyunk, de nem szerelmes, az szeretne lenne. Nagyon szeret tudom, de sztem az a normális mégis ha szerelmes belém. Nagyon kedves vagyok hozzá, mondta h néha már túl kedves. mindent mindig megteszek érte. de mostmár azóta 4 hónap eltelt és én újra szerelmes vagyok belé, és annyira de annyira szeretném, hogy ő is az legyen. mit tegyek? már beszéltem vele erről, mondja h nem megy neki, egyszerűen nem tud az lenni ,Mi lehet a baj? :( nagyon elvagyok már keseredve. 17L 19F
2012. máj. 14. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem vagyok szerelmes az anyukámba mégis szeretem akkor én mit csináljak?
2012. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennek annyi.
2012. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ami nem megy azt nem kell erőltetni, amúgy a szerelem nem ésszerű. nem elég kedvesnek lennünk ahhoz hogy vki belénk szeressen, ahogy fordítva is igaz: olyanakba is szerelmesek lehetünk akik egyáltalán nem kedvesek velünk. sajnos nem tudsz tenni semmit. jobban teszed ha elengeded
2012. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is engedd el, mert ha egyszer tényleg szerelmes lesz, akkor egyből dobni fog.
2012. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy egy másik lányba:)
2012. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de mondta hogy nagyon szeret és hogy sokáig mellettem szeretne lenni és hogy nem bírná, hogyha dobnám.
2012. máj. 14. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:
hát pedig bírnia kell. ne verd át, az csak rosszabb.
2012. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hét hónap után egy 19 éves srác még nem lett szerelmes, akkor ott valami nem stimmel. Vagy van egy másik lány, vagy egyszerűen csak nem érdekled "úgy"
2012. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kényelmes neki a kapcsolat,mert mindent megteszel érte.Szerelmes már nem lesz beléd.
2012. máj. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!