Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan segítsek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm már régóta szerelmes egy közös haverunkba, de semmit nem tesz azért, hogy összejöjjenek. Mostanában mindig rossz kedve van, ha a fiú nem szól hozzá, vagy nem ad olyan jelent, ami reménykedésre készteti, és ezt nagyon rossz látni. Mondtam neki, hogy tegyen felé lépéseket, de ő csak vár (nem tudom, hogy pontosan mire és miért...). Nem tudom, hogy tetszik-e a srácnak, mert néha úgy tűnik, hogy igen, néha meg mintha ott se lenne. Hogyan tudnék neki segíteni? (Csak komoly válaszokra vagyok kíváncsi, a hülyeségektől kíméljetek.)

2012. máj. 14. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát aki hülye azon nehéz segíteni, már bocs. De miért nem érdeklődsz a havernál?! Ezzel rövidre is lenne zárva a történet...
2012. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hülye, csak fél, hogy csalódni fog és nem akar pofára esni. Olyat pedig nem fogok tenni, ami nem az én dolgom. Én csak segíteni akarok, hogy felbátorodjon és merjen ő is lépéseket tenni.
2012. máj. 14. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval tenni akarsz valamit de mégse ?:D)

Ez így nem fog menni! Vagy tényleg ne avatkozz bele vagy tegyél valamit.

2012. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!