Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a barátomnak, hogy jobb kedvű legyen?

Figyelt kérdés
Mostanában állandóan letört, meg kedvetlen. Értem én, hogy sok beadandója van, itt a vizsgaidőszak, nem esik a hó stb, de nekem ugyanúgy vizsgaidőszakom van (sőt, kereken háromszor annyi vizsgám van, mint neki), a házijaiból meg már csak egy van vissza, és mégis teljesen kétségbe van esve, nem beszél, nem mosolyog, nem csinál semmit, de még tanulni sem kezd el. Aztán utolsó pillanatban éjszaka csinál meg mindent, utána egy hétig nem tud aludni, akkor azért nyűgös, én meg csak nézem, és nem tudok segíteni neki, a háziját nem csinálhatom meg helyette, havat nem tudok varázsolni. Mit csináljak, hogy jobb legyen neki?
2011. dec. 18. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Orális kényeztetés:)
2011. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csináljatok valamit együtt. Menjetek el valahova. Amikor együtt vagytok úgysem tanultok (legalábbis remélem)

Szóval egy kis kikapcsolódás mindkettőtökre rá fér. ;)

2011. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó sehova menni. Próbáltam karácsonyi vásárokat, csak sétálgatást szép helyen, bulit...semmi.
2011. dec. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!