Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit segítsek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit segítsek neki és hogyan? (lent! )

Figyelt kérdés
A barátom aki 16/L (nem járunk meg semmi és nem is fogunk) és a pasija 16/F szakítottak és a lánynak szeretnék úgymond segíteni és azért mert mind a ketten nagyon jó barátaim és elhatároztam hogy a csajnak segítek mert a pasija nagyon bunkó vele pl le kurv@za stb.. és mibe segíthetnék neki nagyon szereti a barátját a csaj 2,5 fél év után szakítottak? Normális válaszokat köszi 16/F
2012. ápr. 28. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
tehát hogy könnyebb legyen neki át vészelni az kimaradt :)
2012. ápr. 28. 20:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát,ha valóban mind2en a "barátaid" akkor úgy tudsz segíteni,h nem segítesz!


Bár úgy veszem észre az írásodból,h egyik sem a barátod. Ahogy a pasiról beszélsz,nem úgy tűnik mintha olyan jóban lennétek. A csajt illetően se gondolom,h pusztán barátságból szeretnél "segíteni" neki...


Legalább egy ilyen oldalon illene őszintén fogalmazni, ha tetszik a lány ismerd be,minek itt köntörfalazni,úgyse ismer innen senki.

2012. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a pasival nem vagyok nagyon jóba de a barátom és ezért mert nem tetszik amit a csajjal csinál a csaj meg igen jó csaj nem azt mondom de én már 6 éve ismerem szerinted ha járni akartam volna vele akkor 6 év alatt nem tettem volna meg ? meg ö is csak barát mindenki tudja és nem változik meg és igen jó barátom
2012. ápr. 28. 21:03
 4/6 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem sem csak felebaráti szeretetből akarsz neki segíteni. Egyéként ez egy jó taktika csak nem szabad semmit elhamarkodni.
2012. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és azért 2,5 évet nem könnyű meg emészteni jah igen meg amit mondtál első hogy a pasi meg sértődik akkor ha a csajnak segítek de inkább sértődjön meg mert tényleg nem érdemelte meg a csaj ezt a bánás módot
2012. ápr. 28. 21:07
 6/6 A kérdező kommentje:
valaki a tömegből: igen lehet mert tényleg bejön de ö is mondta meg én is hogy csak barátok semmi több és én ezt tiszteletbe tartom és most csak barát ként szeretnék neki segíteni :)
2012. ápr. 28. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!