Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom nem szerelmes belém. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben megromlott a kapcsolatom a barátommal, szünetet is tartottunk,igaz csak 3 nap volt, és közben is beszéltünk néha :D Ma felhívott,hogy beszélgessünk a kapcsolatunkról. Azt mondta,akármennyire is szeretne belém szerelmes lenni, nem tud az lenni, de viszont nagyon szeret. Többet érez irántam,mint barátság, de nem is szerelem ezért szakított velem. Végül azt mondta,hogy nagyon megbánta a szakítást, és megijedt a kötöttségtől. Most mit tegyek? Én nagyon szeretem :(
2012. jún. 1. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

tedd ezt-

[link]

2012. jún. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem szerelmes beléd, és te még a barátodnak nevezed? Én a pofájába vágnám, hogy akkor az egész elbaszott kapcsolat egy hazugságra épült, ergo ő hazudott neked, tehát becsapott. Egy tapasztalatnak jó lesz, majd túl leszel rajta...
2012. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Aszerelem egy idő után elmúlik és átalakul szeretetté... ez megakadályozgatatlan.... viszont nem jó ha az elején sem volt szerelmes:(
2012. jún. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi ideig voltatok együtt?

Ha ezt kinyilvánitotta, akkor hagyd, akkor legyetek külön, utána majd meglátjátok..ha a kötöttségekről beszél..akkor ..ha továbbra is együtt maradtok akkor az nem lesz ok...vélhetőleg ha most szüneteltettek, akkor jobban fogod érdekelni..de ez nehéz ügy mert te szereted, és nem akarnád nyilván hogy mással is legyen:S juhj, kicsit tehetetlen állapot...az meg hülyeség hogy azt mondja hogy akármennyire akar nem tud szerelmes lenni...ezt amúgy se lehet erőltetni..de lehet jobb lenne ha megérezné a hiányod, és akkor lehet rádöbbenne hogy mégis szerelmes lehet

24 l

2012. jún. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
#2, ebben azert nem lennek biztos, nekem sem megy ugy, hogy szeretek valakit, mielott osszejonnenk.
2012. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak kicsit nyiss más pasik felé is..ha véletlen megtudja h más pasival is találkozgatsz,mindj"szerelmes" lesz :)
2012. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan pasas vagyok, akinek eddig egyetlen barátnője volt. Előtte volt ilyen szerelem, meg olyan szerelem, de semmi más. 19 évesen pedig BUMM, összejöttem egy lánnyal, na abba hogy a francba lehettem volna szerelmes? Hónapokba telt, amíg szerelmet éreztem iránta és nem szeretetet.


Mit tegyél? Állítólag az újramelegített káposzta sz@r...


21F

2012. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pár napja velem is szakított a barátom,azzal az indokkal,hogy még szerelmes belém és velem akar lenni de nembírja már a sok veszekedést.Soha nem szenvedtem még így mint most,de megpróbálok neki időt adni hogy átgondolja a dolgokat,ha tényleg szeret ugyis vissza fog jönni,ha pedig nem akkor elkell fogadnom,de míg nemtudom,hogy pontosan,hogy érez addig várok és remélem ,hogy hamarosan felkeres!
2012. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem lett az, akkor igazán ezután sem lesz. Szerinem.
2012. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!