Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy csak a fénykép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy csak a fényképeimbe szerelmes? Vagy most akkor mi van? SOS

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival társkeresőn(én 31,ő 40)és hihetetlenül egymásba szerettünk,úgy tűnt lelki társak vagyunk,találkoztunk,az is jól sikerült,igaz,csak kétszer eddig,eszméletlen volt vele a szex.De aztán adódtak problémák(főleg az én hibámból),mindketten nehéz emberek vagyunk,önbizalomhiányosak,hisztisek,úgy tűnt,neki elege van belőlem,nekem meg belőle..Mondtam neki,zárjuk le ezt az egészet,felejtsük el egymást,de ő nem enged el, nem akarja lezárni,azt mondja szeretne még találkozni,és h nagyon szeret engem.De telefonon nem hív,smst nem ír, chaten is alig..Ezzel egy időben ő anyagi csődbe került,nincs pénze,hajtja azt,és dolgozik ezerrel(ügyvéd).Látom h akár 10 percenként-óránként megnézi a fényképeimet napközben,de egyéb kapcsolatot nem keres velem..Kínlódok,megőrülök ettől az állapottól,nem értem mit akar..:(( Szerintetek?
2012. máj. 31. 14:48
 1/8 Csiß ***** válasza:
Ügyvéd és anyagi csődben van? Sántít :P
2012. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén.
2012. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én békén hagyom,de nem tudok addig túllépni,és mást keresni,amíg ki nem mondjuk h ennyi volt.Az anyagi csőd sztem nem sántít(vannak előzmények,amikről most nem írnék).
2012. máj. 31. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy tönkrement férfi támaszt keres. Nem szeretné elengedni az egyetlen lehetséges lelki támaszát.
2012. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig rendben,én is ezt érzem,de minden nap mást gondolok,és felemészt ez a labilitás..Ha szeret,miért nem beszél velem,és miért nem akar találkozni..?Annyira azért nem lehet elfoglalt,hogy egy órácskát ne tudna rám szánni..Ha meg nem szeret,minek nézegeti a képeimet állandóan...?:( 3 hete nem láttam,2 hete tart ez az állapot..iszonyatosan hiányzik..
2012. máj. 31. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Te figyi, hagyd ezt az egészet a fenébe... nem éri meg!


Hidd el átérzem, tavaly én is találtam társkeresőn egy pasit, aki nagyon-nagyon megfogott, iszonyú egyformák voltunk mindenben, sokszor ha mondott vagy tett valamit úgy éreztem, tükörbe nézek. Úgy gondoltam, woww, egymásra találtunk!

De sajna a kapcsolat rövid időn belül tönkrement. Pár napig tartott egy ilyen labilis időszak, de mivel már egyszer valaki mással egy hasonlón átmentem, én erőt vettem magamon, és befejeztem. Nem bírnék kínlódni senki miatt ennyi idős fejjel.


Neked is be kéne látni, hogy ha szeret, akkor nem bír ki 3 napot se nélküled, nemhogy 3 hetet! Akkor hív, ír, ha baromira elfoglalt, akkor is egy sms, egy hívás, egy e-mail bele kell, hogy férjen. Tudod alapigazság, hogy egy férfi csak akkor nem hív fel, ha nem akar felhívni. Most komolyan, az neked párkapcsolat, hogy a képeidet nézegeti, te meg felőrlődsz a bizonytalanságtól? Hát ettől szerintem még a biztos rossz is jobb, de te tudod.


35/n

2012. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó,teljesen egyetértek veled,köszönöm az írásodat!Én már legalább 15 ször megmondtam neki,hogy abba akarom hagyni,de egyszerűen visszakönyörgi magát!Nekem meg megesik rajta a szívem,mert én is szeretem őt,és látok még reményt az egészben..Úgy érzem,mindenhogy szenvednék,így is ahogyan most vagyunk,meg úgy is,ha kidobnám,mert akkor meg már végképp nem lenne,és talán bánnám,h nem voltam türelmesebb!:(((
2012. máj. 31. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehát mennyire akarsz türelmesnek lenni, az ég áldjon meg? Három hete nem is láttad, jóformán nem is keres! Ez a pasi szépen elrakott téged talonba.:/


Ahogy én látom, két választásod van. Vagy szakítasz vele (és nem hallgatsz a könyörgésére), egy ideig fájni fog, de aztán továbblépsz, vagy hagyod, hogy játssza a kis játékát, elővegyen, amikor szüksége van rád, és hanyagoljon, amikor nincs rád szüksége, végül szakítson ő, amikor talál egy számára megfelelőbb alanyt.

2012. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!