Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom és egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és egy másik pasiba vagyok szerelmes. :S ötletek?

Figyelt kérdés
vagy egy fiú ismerősöm, akit általánosiskolás korom óta ismerek, már akkor is nagyon tetszett, de végül elváltak útjaink. most van barátnője, nekem is barátom, de multkor elhívott sétálni, de ott rájöttem h megint szeretem. a barátommal már féléve nemigazán jövünk ki, többször szakítotutnk is volna mostanában, és már tudom h nem vagyok szerelmes belé, de ő nagyon az belém és nem akarom összetörni. A másik sráccal akkor megesett egy csók és azóta beszélünk, azt mondta, hogy kezd komolyabban belém szeretni, de a barátnőjét is szereti. Énis azt mondtam neki h szeretem a barátom úgyhogy nemtudom mi legyen...:S
2012. máj. 17. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván szakíts, azt' a többit majd meglátod.
2012. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek egyértelműen megcsalás lesz a vége, szóval vagy szakítasz, vagy ribanckodsz.
2012. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te sem meg ő sem szereti a barátod illetve ő b. nőjét! Szakítani volna helyes főleg, ha fél éve rossz a kapcsolat! És gyertek őssze! Rajtam kivül akik ide írnak majd mind ezt fogják irni! Ugy hogy hajrá!!
2012. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. máj. 17. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts és gyere össze a másik fiuval
2012. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már igy is meg csaltad mással smaciztál :P
2012. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kiss Vivaldien válasza:
Szakíts a barátoddal mert nem igazságos vele szemben ha nem szereted őt!
2012. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!