Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt érzem megcsal a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem megcsal a barátnőm. Tehetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel. Eleinte minden zökkenőmentes volt. Rossz híre volt a lánynak, r.bancnak állították be. Megismertem és én ennek nem láttam jelét. Amikor rá kérdeztem, hogy ez és ez igaz e, letagadta sírva, miközben a barátai elmondták az igazat. Gyanús nekem, hogy a telefonját lekódolja, viszi magával, hozzá se érhetek, ha előttem hagyja, kikapcsolja a wifit, mobilnetet. Aljas voltam és 1x belenéztem a telefonjába, nem találtam semmit, de az gyanús volt, hogy a böngészési előzményeket, a közösségi oldal keresési előzményeket, sőt még a hívás előzményeket is kitörli, még azt is, ha én hívtam. Próbáltamvele beszélni, hogy rosszat érzek, de csak támad engem, ideges lesz, azzal jön, hogy neki ez sok, meg elhagy stb. Jól érzem, hogy van vagy lehet harmadik személy? Szeretem és csak az igazság érdekelne, ezért nemhagyom el egyből, mert biztosra nem tudom mi lehet, de érzem, hogy hazudik.


28/F

Bnőm 24/N



2021. máj. 6. 09:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem semmi közöd a telefonjához,inkább direktbe kérdezz rá. A párom is törli az előzményeit és én is, de egyikünknek sincs titka. A telefonjaink le vannak kódolva, de nem egymás elől.


Ha meg ezt gondolod róla, az már rég rossz, semmi keresnivalótok együtt ezek után. Nem tudsz benne bízni, akkor ne raboljátok egymás idejét.

2021. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem hiába van ilyen érzésed. Én nem bírnék ilyen kapcsolatban marandi, hiszen nincs bizalom már itt.
2021. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Én is törlök minden és én se szeretem ha valaki a telefonomba turkál.

Amikor nem volt párom is ugyan így volt...és egyik hülye kategóriába sem vagyok benn.

N

2021. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

10. "Ameddig én etetem és nálam lakik"


Te is egy ilyen szánalom vagy, aki kizárólag pénzzel tud nőt fogni? Jó hogy megcsal, mert most kiderült első sorban az anyagi biztonság miatt van veled, nem azért mert annyira tetszenél neki külsőre vagy annyira bejön neki a személyiséged. Igen a barátnőd egy undorító szar alak, de te is nézz magadba. Valamit rosszul csinálsz ha csak pénzzel tudsz nőt fogni, akit etetni kell és csak úgy ingyen nálad lakik.

2021. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
Én nem sírok,hogy meg..basz.nak,legfeljebb,ha nagyon jó,de aki úgy beszél a baratnőjéről,akit állítólag szeret,mint a kutyáról,az ne csodálkozzon,ha megcsalják.Szegény boldog lehet,ha megszabadul tőled.
2021. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!