Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek nincs semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nincs semmi életkedve ,nem eszik rendesen ,mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Kicsit több ,mint egy éve vagyunk együtt. Szívesebben halna meg mint élne .Nem szeretne senkivel beszélni köztük velem sem. Nem élünk együtt ,hetente ott alszunk egymásnál.Szerintetek mit tehetnék?

2021. febr. 22. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Pszichiáter.
2021. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szólj a szüleinek.
2021. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
nem lehet, hogy tőled ment el az étvágya?
2021. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
3-as válaszán érdemes elgondolkodni, nehogy aztán kiderüljön, hogy a többi napon meg esetleg több pasival is kavar, és csak téged un már kissé. Az is lehet, hogy nem nyújtod azt a teljesítményt, amit elvárna...
2021. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Eddig is ilyen volt? Vagy történt valami, ami miatt maga alatt van?
2021. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 válaszadó. Mondtam neki ,ha bármi velem kapcsolatos dolog ,akkor azt mondja el legyen velem egyenes. Régen nagyon le volt fogyva nem evett szinte semmit ,anorexiája volt ,de ez azóta már megoldódott. Beszéltem vele erről ,hogy egyen mindig rendesen . És nem volt eddig problémája ,mindig keveset evett ,de most még ennél is kevesebbet eszik.Kérdeztem mi az oka, erre azt válaszolta ,hogy ő sem tudja és ,hogy fél.
2021. febr. 22. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, baratnom ugyan ez, o egyutt el a baratjaval mar, de rendszeresen beszelek a sraccal mivel regen is hasonlo problemai voltak amikor nekem volt a lakotarsam.


Pszichologushoz jar regota es igy most kicsit jobb a helyzet, de ez hosszu ido mire teljesen meggyogyul.

Elso lepeskent el kell fogadnia, hogy beteg, es segitsegre van szuksege, mert akarata ellenere nem lehet pszichiaterhez vinni, ha mar felnott. Hany eves a baratnod?


Ha tudja magarol, hogy ez nem egezseges akkor johet a pszichologus, baratnom most skypon beszel vele, illetve csoportos foglalkozasa is ott van.


Amit te tudsz tenni:

Nalunk az valt be hogy egyutt eszik vele, mert a lany magatol nem eszik, de semmi keppen se eroltesd. Terits meg kettotokre, ulj le es egyel. Ne mondogasd neki allandoan hogy enned kell, stb mert az csak ront a helyzeten. Csak egyel normalisan, egy ido utan csatlakozni fog hozzad.

Masik dolog, mi elore megfoztunk tobb adag kajat es lefagyasztottuk, mert sokszor az is baj volt hogyha mar enne is akar egy kicsit, akkor nincs kedve fozni, ezert csak evett pl egy almat egesz nap. Igy viszont a kesz etelt egy ido utan megette.

Lehet, hogy egy nap nem eszik semmit, kovetkezo nap meg akar 3x is mert mar erzi, hogy ehezik. A lenyeg, hogy ne hozd fel neki ezt minden nap, mert annal inkabb lehet hogy makacs lesz, es mar csak azert sem eszik.


Nalunk is problema volt az, hogy inkabb meghalna, emiatt tobszor is bantotta magat. A baratnodon vannak olyan jelek, amik vagdosasra utalnak? Egyeb dolog, amirol arra kovetkeztetnel hogy bantalmazza magat?


Ha szeretned beszelhetunk privatban, tul sok reszletet nem szeretnek nyilvanosan megosztani az allapotarol, de az biztos, hogy amig nem jart pszichologushoz folyamatosan romlott az allapota, a vegere nagyon sulyos lett es az egyik naprol a masikra tortent. Azota mar javul, szepen eszik is de pszichologus nelkul ez nem sikerult volna.

2021. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy oldódott meg az anorexiája.


Én 10 évig voltam étkezési zavaros (két hete kezdtem a felépülési fázist, mert egyik nap rádöbbentem, hogy elég volt ebből, élni akarok szabadon, nem az ED foglyaként), szóval tudom, mit beszélek.

Kívülről minden oké volt, de közben hol nem ettem, hol hánytattam magam.

Hangulatingadozások, halálvágy. Néha meg a kívülállók szemében tök jól voltam.


És nyugi, amíg nem akar változni, te a fejed tetejére is állhatsz, ő koplalni fog, és orvoshoz nem rángathatod el, mert azt csinál magával, amit akar. Szomorú, de ez az igazság.


Azt javaslom, ülj le vele és készítsd fel a szakításra.

Komolyan mondom, hogy hagyd el, nem kell ez neked. Aggódás, félelmek, amikor minden hepi, akkor oké, aztán mély depresszió, amivel lehúz téged is. Ha nem eszik, ingerült, ha eteted, idegbajos lesz, stb. Idióta étkezési rituálék,szabályok, mániákus fogyókúra, nemi vágy hiánya, etc.


Keress egy egészséges nőt!

2021. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!