Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikünk áll jól a házimunkához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk áll jól a házimunkához?

Figyelt kérdés

Én vagyok a ffi 38/35 évesek vagyunk. Előre leszögezem kezdek a saját álláspontomban is kételkedni. Bevallom igazi "paraszt gyerek" vagyok, abban nőttem fel , 80/70éves korukig a nagyszüleim mindig dolgozgattak valamit. Most csak nagyikra levetítve, nemhogy a házukat, és a nem kis kertet tartották rendben ,hanem kijártak mezőre kapálni, templomba takarítani....

Különben barátnőm anyukája is ilyen falusi asszony féle, na templom meg a mezőre járós rész nincs meg, de azért kertet műveli tyúkokat tart ,süt főz ha haza megyünk 3-4féle kaja van. Én nem várom el (nincs is hová menni) a mezőn kapálást, a 4fogásos ebédet,a tyúk tartást....) megértem fél 5kor kel reggel ,fél 5re ér haza délután. De azért néha 1 óra ráfordítással is lehet hasznos dolgot véghez vinni. 8kor már fekszik le mert fáradt, nézi a tvt. Van 2 kutyája kenelben laknak, a kenelt hetente egyszer takarítja, ha aznap nem szakad az eső(szerda kukanap tehát kedden)

De a hétköznapokat hagyjuk is. Hétvégén 9ig alszik. Nappali/étkezőben reggeli alatt elkezd nézni valamit amit ugye már végig néz. Aztán fogjuk rá ,hogy mos géppel. Levest nagyon ritkán főz, másodikat is kb "az gyorsan megvan" alapon valami nem túl bonyolúlt kaját. Kimaradt,hogy fával fűt kazánt rakja. Hidegben miután haza ér begyújt. Vasárnap már délután 5kor hajat mos hogy lefekvésre este 8 száradjon meg. Tehát vasárnap sem erőlteti magát. Ha ott vagyok nála, akkor legalább néha ha megkezdek valamit takarítani ami nagyon koszos, akkor jobb esetben csatlakozik, rosszabb esetben láthatóan ideges. Néha pakolunk fát. Ha ott vagyok én fűtök tehát ki

sem kell jönnie.

Én meg minden 2.hétvégét átdolgoznék vele/nála. Egy családi ház olyan,hogy mindig van munka. Enni se eszik normálisan nélkülem, munkahelyére rendel kaját, vacsorázni nem szokott reggelire meg....műzli gabonapehely, puffasztott rizs zabfalat.



#családi ház #lustaság #Munka mániás #Panellako
tegnap 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Ne maradj vele, de azt se kéne elvárni a nőktől, hogy ők takarítsanak a férfiak meg mint akik jól végezték dolgukat pihenjenek mert a régi/kommunista ideológia szerint a nők jóformán cselédek voltak.
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő áll jól hozzá. A lakás van értünk, nem pedig mi a lakásért.
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

10! Félig értelmezted a választ. 1 külön szinten élek 2 én takarítok.

11!Mint mondtam az is feszélyezi ha én takarítok nála

tegnap 21:26
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mar bocs, de csak egy beteges f*sz csinál ilyet, hogy nekiáll más házában, kérés nèlkül takarítani.Jóhogy nem tetszik neki.

Ha meg szerinted akkora retek van nála, hogy nem tudsz ott takarítás nélkül meglenni, akkor igénytelen vagy, ha vele vagy.Akkor mást kell keresni.

tegnap 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval építenél egy házat, hogy a nőd takaríthassa a szép új bútorokat? Öcsém, hagyd élni azt a csajt. Nem kell beleszakadni a melóba. Nehogy már az legyen az élet értelme, hogy látástól vakulásig dolgozunk.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem látok ebben problámát, ő pihenéssel szereti tölteni a szabadidejét, tévézéssel, te meg aktívan, tevékenykedéssel. De csak azért, mert szerinted ezt meg azt kéne megbütykölni a házon, meg többet takarítani, ettől még nem helyes, hogy el akarnád venni azt a kis szabadidejét, ami van.

Egyrészt lehet, hogy nincs igazad, és nem kell javítgatni a házat, de ha mégis, és nem csinálja, az ő dolga. Ha gyereket terveznétek, akkor azért próbáld meg rábeszélni, hogy csinálja vagy csináltassa meg a házon, amit meg kell, hogy a gyerek érdekében normális körülmények legyenek.

Sokan nem étkeznek megfelelően, csak annyit tehetsz, hogy mikor ott vagy nála, te csinálsz magadnak külön kaját, meg együtt átnézitek pl. egy megbízható weboldalon, hogy hogy is kéne felépülnie az egészséges étkezésnek, mi mindenből álljon, ilyesmit.

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a bajod? Hogy nem dolgozik hajnali 3-tól este 9-ig?
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy odaköltözne-e először is, mert ő lehet, hogy azt szeretné, ha te költöznél be hozzá... Miután megvan hol fogtok lakni, beszélgessetek el a takarításról, ki mint tartana normálisnak. Ha együtt laktok, akkor nyilván mindketten fogjátok csinálni a takarítást felváltva, így semmiképp sem lesz akkora por, mint ami most van, hiszen a takarítás gyakorisága több lesz azáltal, hogy te is csinálod. Ha pl. nálad laknátok, akkor az ő házát ki lehetne adni, abból a bevételből futná időnként egy professzionális takarítóra is.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Mi a fityfenét kapált öreganyád/öregapád a mezőn? A lucernát?
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!